Uvjerljivi Zadrani i Biograjci u "generalkama" pred početak Treće HNL - jug

Napunili mreže protivnika
NK ZADAR
UVJERLJIVO SLAVLJE - Zadar je bio raspoložen u Posedarju

U posljednjoj oglednoj utakmici prije početka nove sezone u Trećoj HNL jug Zadar je na gostovanju kod HV Posedarja slavio s uvjerljivih 0:8. Iako se radi o niželigašu koji nema ni približnu kvalitetu kako momčad sa Stanova, ova uvjerljiva pobjeda ima određeni značaj za momčad Lea Burčula s obzirom da će sigurno podignuti samopouzdanje uoči prvog kola u kojem Zadar gostuje kod Primorca iz Stobreča. U prvom poluvremenu Zadar je vodio 2:0, golovima Jurića i Anića, da bi se u nastavku u strijelce upisivali Jerbić, po dvaput Rončević i Brlić, te za kraj Smokrović. I biogradski Primorac je jučer imao generalnu probu za novu sezonu u Trećoj HNL jug koja starta sljedećeg vikenda. Oni su na svom travnjaku Kazimir i Silvestar bili bolji od benkovačkog Velebita kojeg su svladali s uvjerljivih 4:1. Strijelci za momčad Dragana Blatnjaka bili su Majić, Zelić, Bubnjar i Vodopija, dok je počasni pogodak za Benkovčane postigao Rašić.