3 C°

Subašić zabio iz slobodnog udarca

19.05.2012. 22:00

Danijel Subašić, zadarski vratar koji je na popisu reprezentativaca za Europsko prvenstvo, sezonu u Monacu, francuskom drugoligašu, završio je – pogotkom. U susretu posljednjeg kola francuske Ligue 2 donio je pobjedu Monacu na gostovanju kod Boulognea 2:1. Domaćin je poveo u sedmoj minuti pogotkom Realea da bi tri minute kasnije Toure zabio za izjednačenje. Igrala se 57. minuta kada je dosuđen slobodni udarac po sredini na 18 metara od domaćeg gola, loptu je uzeo Zadranin i vrlo dobrim udarcem pogodio za vodstvo Monaca.
Subašić do sada nije izvodio prekide, no poznato je da je u mlađim slekecijima rado igrao u napadu. Do kraja susreta promjena nije bilo, gosti su u 71. minuti ostali bez pocrvenjelog Coulibalyja, no ostalo je 2:1 za Monaco.
Nakon lošeg početka sezone Monaco je lakon lanjskog ispadanja iz prve lige završio na osmom mjestu.