11 C°

Biograd bolji od Albamarisa

19.08.2011. 22:00

Trećeg dana natjecanja u  Divjoj ligi na bazenu HTP  Ilirija u derbiju kola  momčad Aqve boljom  igrom uspjela je pobijediti  mlade snage Roka. Izgleda  da su se mladići iz Roka  premorili prethodnom  utakmicom i zasluženom  pobjedom protiv Veterana  Šibenika. Aqva je odlučno  ušla u igru i već nakon prve  četvrtine znao se pobjednik. Najprije 4:0, pa  početkom druge još dva  zaredom pogotka i pobjeda  je bila više nego zaslužena.  U drugoj utakmici Veterani  Biograda su napravili rezultatsku prednost tek u  trećoj četvrtini, a po tri  pogotka postigli su Šintić i  Jurić.