Prvenstvo Hrvatske u odbojci za mlađe kadete i mlađe kadetkinje
Za PH mlađih kadetkinja se prijavilo 30 ekipa, a među mlađim kadetima je bilo 12 momčadi
HOS-CVF.HR
odbojkaši Zadra

ŠC Višnjik je ugostio još jedno odbojkaško natjecanje, Prvenstvo Hrvatske za mlađe kadete i mlađe kadetkinje. Zbog velikog broja klubova igralo se i u dvorani OŠ Zadarski otoci na Bilom brigu, a natjecanje je trajalo tri dana. Među mlađim kadetima je bilo 12 momčadi, a Zadar je zauzeo šesto mjesto. Sastav koji vodi Antonio Surać nakon jedne pobjede i poraza kao prvi u skupini prošao je u četvrtfinale gdje je izgubio od Rijeke i završio u borbi za plasman od petog do osmog mjesta. Prvo mjesto osvojila je Marsonia iz Slavonskog Broda koja je u finalu s 3:2 bila bolja od Mladosti. Broncu je kući ponijela Rijeka.
Za PH mlađih kadetkinja se prijavilo 30 ekipa među kojima su bili Zadar i Bibinje čije su igračice završile na začelju završnog redoslijeda. Zadar je bio 26., a Bibinje 28. Titulu prvakinja Hrvatske osvojio je Split nakon što je u finalu s 3:1 bio bolji od Rijeke CO. Treće mjesto pripalo je Olimpiku.

Rezultati

Zadar (m), skupina C: Croatia 1:2 (19:25, 25:15, 8:15), R. Kaštela 2:0 (25:20, 25:15). Redoslijed: 1. Zadar 4, 2. Croatia 3, 3. R. Kaštela 2 boda. četvrtfinale: Rijeka 0:2 (23:25, 22:25); peto do osmo mjesto: Split 2:0 (25:20, 25:16); za peto mjesto: Mursa Osijek 0:2 (16:25, 18:25).
Zadar (ž), skupina D: Pula 0:2 (8:25, 10:25), Našice 0:2 (18:25, 19:25), Karlovac 0:2 (10:25, 8:25). Redoslijed: 1. Pula 9, 2. Karlovac 6, 3. Našice 3, 4. Zadar 0 bodova; razigravanje 25. do 30. mjesto: Bilje 2:0 (25:14, 25:17), Linda 2:1 (25:23, 14:25, 15:11); za 25. mjesto: Kolonija 1:2 (21:25, 25:19, 14:16).
Bibinje, skupina F: Medveščak 0:2 (4:25, 11:25), Rovinj Rovigno 0:2 (11:25, 12:25), Rijeka C0 0:2 (9:25, 6:25). Redoslijed: 1. Rijeka CO 8, 2. Medveščak 7, 3. Rovinj Rovigno 3, 4. Bibinje 0 bodova; razigravanje 25. do 30. mjesto: Funtana 3:0 (b.b), Kolonija 0:2 (5:25, 24:26); za 27. mjesto: Linga 0:2 (10:25, 15:25).

Sastavi

Zadar (m): Luka Nekić, Fran Aleksić-Merdić, Luka Šoše, Roko Desnica, Josip Jurič, Donat Perić, Luka Jurjević, Niko Jurjević, Jere Kesić, Vlad Fuzul, Noa Balat, Val Lonić, Luka Glavan: Trener: Antonio Surać.
Zadar (ž): Marija Nikpalj, Iva Jurič, Karla Torbarina, Lana Grbin, Maruška Fabijan, Marta Lukin, Francesca Dijan, Sara Pelaić, Ivana Kovačević, Lana Nimac, Lara Longin, Lana Goldner. Trener: Marin Masnić.
Bibinje: Zara Kero, Laura Kero, Aurora Sikirić, Nina Ćuković, Izabela Kero, Laura Karaban, Paula Lenkić, Lana Mirkov, Patricia Budanović, Marta Bralić, Anamarija Šimunić, Vanessa Kero, Ljubica Šimunić, Nina Iglić, Tara Vučković - Sikirić, Mare Kurić, Franka Šimunić. Trener: Tomislav Šimunić.

Prosječno: 5 (1 glasova)