DUBROVNIK – Sportska  dvorana. Gledatelja: 100. Suci: Ivica Mandić (Solin) i  Duje Žanko (Sinj).
DUBROVNIK: Đikić, Stojić, Brnin, Čustović 6,  Majčica 1, Penava 7, Bušlje 2,  Peručić, Radić, Dodig, A. Vegar 3, Rajevac, Bebić, M.  Vegar 11, Grljević. Trener:  Dalibor Mršić.
BIOGRAD: Tomić, Sakić 5,  Raspović, Stojanov, Troskot,  Buovac 8, Knežević, Pelicarić  2, Punoš 4, Katuša, Duvnjak  3, Zorica 3, Markić 4. Trener:  Tomislav Šarić.
Isključenja: Dubrovnik 6  minuta; Biograd 4 minute.
Sedmerci: Dubrovnik 2  (2), Biograd 2 (3).
Biograd je u Dubrovniku  doživio prvi poraz u sezoni.  No dobra je vijest za Biograđane poraz Metkovića  1963 na gostovanju kod  Trogira, pa su igrači Tomislava Šarića sačuvali dva  boda prednosti u odnosu na  Metkovčane. Kako bilo,  svoju prvu meč loptu Biograd nije iskoristio. U prvom poluvremenu Biograd  je nakon 5:5 poveo i prednost držao do odmora.  Međutim, domaćini su u  prvih pet minuta nastavka  nadoknadili zaostatak i  došli u vodstvo 19:18. Ipak,  kada su gosti poveli 29:26  činilo se da su osigurali dva  boda. No najprije isključenje Lea Zorice u 56.  minuti, a minutu kasnije i  Šime Markića vratili su domaće u igru. U tim minutama biogradski napad je  bio razbijen i bezidejan, a  brzim kontrama Dubrovčani su postigli tri pogotka i izjednačili na 29:29.  Gosti ne koriste još jedan  napad, a na drugoj strani 30  sekundi prije kraja Dubrovčani zabijaju iz polukontre. Marin Vegar (11  golova) pogotkom s krila  potvrdio je veliku pobjedu  svoje momčadi.