Slika korisnika katarina.ergovic
Primorac (B) u 6. kolu svladao HV Posedarje
Arif SITNICA
Zaslužena pobjeda Biograjaca

Županijski derbi između Primorca (B) i Hrvatskog viteza Posedarje odigran je jučer u sklopu 6. kola Treće NL jug. Biograjci su na svom travnjaku bili uspješni protiv Posedaraca pobijedivši ih rezultatom 2:1. Domaćina je u rano vodstvo doveo Luka Vodopija u 5. minuti utakmice, a na 2:0 povećao je Karlo Torbarina u posljednjoj minuti prvog poluvremena.

Gosti su u 88. minuti golom Josipa Jurjevića vratili nadu, ali nije bilo niti vremena, niti koncentracije za potpuni povratak u utakmicu. Bio je ovo dvoboj koji je mogao otići na obje strane, a odavno na ovim prostorima nije viđeno zanimljivije poluvrijeme od prvog u kojem su prilike "frcale" na obje strane. U nastavku utakmica se primirila iako je i u ovih 45 minuta bilo prigoda za pogodak. Zaslužena pobjeda Biograjaca do koje su stigli primarno koncentracijom u najvažnijim trenucima.