7 C°

Poličnik i Jazine rutinski do pobjeda

21.11.2011. 23:00

U 7. kolu županijski A-2 ligaši imali su relativno uspješan vikend. Zadovoljniji svakako mogu biti u Poličniku i Jazinama zbog domaćih pobjeda, dok zeleni s Voštarnice nisu mogli napraviti podvig kod Omiša. Poličnik je imao protiv Trogira probleme samo u prvoj četvrtini koja je pripala gostima sa 19:14. Nakon toga Poličanci postavljaju stvari na svoje mjesto i donose petu ovosezonsku pobjedu. Najefikasniji su se pokazali Jure Dražović i Škara sa 15 ubačaja. Jazine su odradile ogled protiv Solina u velikom stilu isprašivši goste sa 27 razlike. Sve je bilo jasno nakon poluvremena koje je pripalo žutima s rezultatom 52:36. Ljubičić je završio sa 22, a Baždarić sa 16 poena. Zeleni s Voštarnice nisu uspjeli u derbiju začelja donijeti bodove iz Omiša. Domaćin je kontrolirao utakmicu od samog početka, a nakon deset minuta igre imao je visoku prednost 34:15. Bolje lice igrači Borisa Hrabrova su pokazali u posljednjoj četvrtini, no to je bilo dovoljno samo za smanjenje velikog vodstva Omišana.
JAZINE – SOLIN 92:65
(20:14, 32:22, 18:13, 23:16)
ZADAR – Dvorana Višnjik 3. Suci: T. Hordov i H. Raspović (oba Zadar).
JAZINE: Pelczmann 7, Hoti 7, Kaštropil 4, Rutar, Škara 14, Anđelić 10, Baždarić 16, Ljubičić 22, Ercegović 5, Longin 7.
SOLIN: Vuković 2, Marinelli 14, Došen 7, Bokšić 4, Vuko 4, Boban 1, Krezo 2, Bender 2, Madunić 2, Lozančić 10, Marić 17.
OMIŠ GALEB – VOŠTARNICA 106:83
(34:15, 25:19, 22:14, 25:35)
OMIŠ – Gradska dvorana. Suci: P. Pepur i M. Živaljić (oba Split).
OMIŠ GALEB: Tokić 18, Babić 24, Perica 2, Bobetić 2, Grizelj 23, Vuko 11, Gančević 3, Džapo 13, Čagalj, Čolak 2, Tomasović 8.
VOŠTARNICA: Dvornik 1, Bronić 14, Segarić 17, Bašić 15, Lacić, Knežević 4, Vidaković 11, Marinović 2, Atelj 11, Graić, Vrsaljko 8, Lovrić.