Forum demo uz Nulapark
Poruka greške
Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls u _taxonomy_menu_trails_menu_breadcrumb_alter() (linija 436 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/taxonomy_menu_trails/taxonomy_menu_trails.inc).

Koncertni petak u Callegru ovaj je tjedan rezerviran za Forum Demo program, a pozornica za zadarske alter rokere Nulapark. Peteročlani sastav u kafiću na Kalelargi predstavlja autorski rukopis i ispolirani materijal spreman za objavu albuma prvijenca.
Alter rock je najlakše zalijepiti uz ime benda, ali zvuk koji nastaje u radionici Nikole (gitara), Vedrana (vokal), Tamy (vokal), Marina (bas) i Jure (bubanj) ne priznaje lako žanrovske etikete. To će potvrditi uspješan prvi singl „Meditiram" objavljen prošle godine, kada se i izvan Zadra zakotrljala priča o grupi koja uz angažirane stihove zna spojiti punk, HC, funk i tvrđi groove.
Nulapark su svoji i drugačiji, iskusni glazbenici okupljeni u projektu koji je odobrila publika na festivalima i lokalnim nastupima. U Callegro dolaze s motivom više jer su zatvaranjem bivšeg Kazališta lutaka u Jazinama odnedavno „beskućnici", bez adekvatnog prostora za rad.
Dinamitni groove Nulaparka tempiran je u 22 sata.
- Prijavite se ili registrirajte za slanje komentara
- 4 čitanja
Uređenje plaže uz rijeku, šetnica, pješačka staza, vrtić - podižu kvalitetu života
Općina Vrsi jedina u Zadarskoj županiji u potpunosti financira prigradski prijevoz za svoje studente
Zaraženo još 2885 osoba, broj umrlih raste: Primorsko-goranska više nije najgora u Hrvatskoj
Muškarac zapalio alat i radionu u vlasništvu 21-godišnjaka