11 C°

Ženski nogomet nije spriječila ni kiša

Autor: Boris Kupčak

23.04.2010. 22:00

U povodu Dana općine Gračac na nogometnom igralištu NK Velebit iz Gračaca odigrane su dvije atraktivne nogometne utakmice koje su privukle veliki broj gledatelja. Čak niti kiša koja je padala nije spriječila hrabre tete iz Dječjeg vrtića “Baltazar” da se uhvate u koštac s djelatnicama Općine Gračac. Nakon dugotrajne borbe, koja se najvećim dijelom zbivala na sredini terena, pobjedu su tek na jedanaesterce zaslužile djelatnice Općine rezultatom 3:2.
Druga utakmica igrala se između vijećnika Općine Gračac i gračačkih policajaca. Bespoštedna borba za pobjedu trajala je do pred kraj utakmice kada su gračački policajci, nakon izjednačenog poluvremena, zbog bolje fizičke spremnosti u drugom poluvremenu preuzeli inicijativu i pokazali bolju fizičku spremnost te s 4:2 poslali vijećnike kućama.