Santinijev treći gol u sezoni

Zadranin zabio za pobjedu Caena
Facebook/SMC Caen
KONSTANTNOST FORME - Ivan Santini

Ivan Santini bio je strijelac jedinog gola kojim je njegov Caen na domaćem terenu svladao Amiens sa 1:0. Santini, koji je odigrao svih 90 minuta, precizno je izveo 11-erac u 54. minuti. Caen je s nova tri boda skočio na šesto mjesto ljestvice s 12 bodova, koliko ima i peti Lyon. Na ljestvici vodi PSG s 19 bodova, a bod manje ima drugi Monaco. Bio je to treći pogodak Zadranina ove sezone s kojim se popeo na diobu osmog mjesta najboljih strijelaca lige. U sve tri utakmice u kojima je Santini bio strijelac Caen je pobijedio (Lille u gostima 2:0, Dijon kod kuće 2:1). Nakon što je u lipnju debitirao u dresu reprezentacije na utakmici protiv Meksika zadarskog napadača izbornik Ante Čačić pozvao i za kvalifikacijske utakmice protiv Finske u Rijeci i Ukrajine u gostima.