Utorak, 23. travnja 2024

Atletiko nastupio na Prvenstvu Dalmacije

23.11.2011. 23:00

Na splitskom Starom placu održan je drugi turnir Prvenstva Dalmacije u ragbiju. Nastupili su Nada II, Sinj II, Šibenik i Atletiko iz Sv. Filip i Jakova. U prvoj utakmici između Nade II i Atletika, Filipjanci su parirali Splićanima u prvom poluvremenu, no u nastavku je došla do izražaja fizička priprema, iskustvo i kvaliteta Splićana tako da je na kraju rezultat iznosio visokih 57:0. U nastavku turnira Atletiko je imao protivnika po mjeri, odnosno momčad Šibenika koju su Filipjanci polaganjem Vedrana Eškinje i Darija Peričića te pogođenim pretvaranjem Mislava Mikasa pobijedili sa 12:7. Ovo je Atletiku druga pobjeda na dva odigrana turnira te se u dosadašnjem dijelu prvenstva nalaze na trećem mjestu.
Za Atletiko su nastupili: Burčul, S. Mikas, M. Mikas, Baus, V. Eškinja, A. Eškinja, Klečina, Pejić, V.Baričić, D.Baričić, Panđa, Brzić, Majica, Mišetič , Peričić, Zagorac, Rodin, Ražnjević, Bezenšek, Bjelobabić.