Srijeda, 24. travnja 2024

9 C°

Novi ljudi, nove medalje

23.12.2011. 23:00

Karate klub “B” iz Biograda je jedan od rijetkih klubova koji ima konstantno dobre rezultate s obzirom na novu generaciju djece i mladeži koja trenira. Pozitivno je što nova djeca kroz natjecanja brzo sazrijevaju i spremna su za osvajanja medalja. Tako su Biograđani na Kupu Grada Zadra osvojili dvije srebrne medalje; Viktorija Filipović (+36kg) u kategoriji mlađih učenica i Darijo Šubašić (-63kg) u kategoriji kadeta. Na međunarodnom turniru Kaštela open održanom proteklog tjedna u Kaštel Starom nastupilo je preko 650 natjecatelja iz BiH i Hrvatske. Karate klub “B” osvojio je 4 medalje i to u kategoriji mlađih učenika Mateo Mitrović (-28kg) 3. mjesto, u kategoriji mlađih učenica (-28kg) Ena Novaković 3. mjesto, kod učenika Ivan Eškinja (-38kg) 3. mjesto, kod učenica Petra Mitrović (+40kg) također 3. mjesto.
Također i seniorski reprezentativac Ante Mrvičić nastupao je u Slavonskom Brodu te osvojio treće mjesto. U Istri se natjecao u dvije konkurencije pa tako u konkurenciji mlađih seniora (+78kg) osvojio broncu, isto kao i u konkurenciji seniora (-84kg). Na izbornom turniru koji je održan u Zagrebu je izgubio.