(25:15, 25:22, 25:17)
KAŠTELA – Gradska dvorana. Gledatelja 50. Suci: Hrvoje Mamić (Podstrana) i Marija Jakovac (Kaštel Stari).
KAŠTEL LUKŠIĆ: Močić, Giljanović, Marčić, Vučemil, I. Zelić, Bašić, Andabak, Sablić, Stančin, Dragun, Glavurdić, D Zelić. Trener: Nebojša Omašić-Bare.
GORAN: T. Šimunić, B. Šimunić, J. Šimunić, Frleta, Bugarija, A. Šimunić, Sikirić, Režan, Keserović. Trener: Ivica Jelić.
Iako je rezultat očit, mlada oslabljena momčad Gorana pružila je lideru u Kaštelima dobar otpor u drugomu i trećem setu. Bez Tomislava Šimunića, koji će pauzirati još najmanje dva tjedna, Antonija Kinde, koji je tek počeo s laganim treninzima i Vice Fuzula, koji nije mogao na gostovanje zbog zauzetosti poslom, Goran se u Kaštelima nije osramotio, da je bilo malo više koncentracije mogao je barem do seta. Ovom pobjedom Mladost je ostala na čelu tablice, a prate je Opatija, Zadar i Rovinj te će se između ove četiri momčadi naći budući prvoligaš.
Goran je u prvome setu do devet poena vodio, a onda stao. U drugomu i trećem setu Bibinjci su također do 16 poena stalno bili u prednosti, ali nisu uspjeli održati vodstvo pod pritiskom domaćina.
– Dva seta smo igrali, možemo reći, ravnopravno. Međutim, nažalost na prijemu servisa radili smo naše stare greške. U seriji smo gubili tri-četiri poena, što nas je koštalo rezultata. Nosili smo se sve do 17:17 u drugom i trećem setu i onda dolaze te serije grešaka. Nisu oni osvajali poene nego smo mi griješili i u tome je bio najveći problem. Ipak, zadovoljan sam igrom protiv prvoga na tablici jer znate u kakvoj smo situaciji, a posebno bih istaknuo Šimu Sikirića. Stvarno sam zadovoljan kako je odigrao, naročito u bloku ali isto tako i u napadu, sve što je dobio stvarno je dobro odigrao – rekao je Ivica Jelić, trener Gorana.

Prva B liga (m)

Rezultati 12. kola: Split – Zadar 0:3, Mladost KL II – Goran 3:0, Velika Gorica – Opatija 1:3, Valpovka – Rovinj 1:3, slobodni su bili Zrinski Vukovar i Brod.
Brod 8 0 8 6:24 1
U 13. kolu (30./31 siječnja) igraju: Brod – Zadar, Valpovka – Split, Zrinski Vukovar – Velika Gorica, Opatija – Mladost KL II, Goran i Rovinj su slobodni.

PRVA B LIGA ODBOJKAŠICA – 12. KOLO

OSIJEK0
ZADAR3
(22:25, 21:25, 21:25)
OSIJEK – Dvorana Gradski vrt. Gledatelja: 100. Suci: Dinko Bosančić (Vinkovci) i Damir Pišćak (Osijek).
OSIJEK: B. Štulić, T. Štulić, Josipović, Križan, Rečić, Đuričković, Grbić, Đapić, Bogdanović, Radović, Marković. Trener: Damir Rukovanjski.
ZADAR: Lovrić, Vrkić, Fantov, Magaš, Barić, Čanković, Ugarković, Zubčić. Trener: Robert Kresoja.
Osam zadarskih igračica nadigralo je Osječanke u gostima te domaće nisu uspjele osvojiti niti set, a Zadar je nakon pet uzastopnih poraza došao do pobjede u prvome kolu nastavka prvenstva. Za Zadar je od mlađih prvi puta igrala Andrea Čanković čime je trener Robert Kresoja počeo ostvarivati najavu o dodatnom pomlađivanju ekipe i stavljanju onih igračica čiji će pristup igri biti drukčiji.
– Bolja smo ekipa. Prvi puta je igrala Andrea Čanković, odigrala je cijeli set i to je za nju veliko iskustvo. Nije bilo nikakvih problema – sve setove smo vodili po pet-šest, sedam poena tako da su one samo na kraju stizale – komentirao je susret Robert Kresoja, trener Zadra.