13 C°

Raspucana Kroštula

Autor: Zvonimir Petrović

24.11.2009. 23:00

Momčad Kroštule iz Pakoštana uspjela je prvo u drugom poluvremenu poravnati visoko vodstvo od 3:0 protiv momaka iz Lišana te u završnici iskusan Miro Lacman koristi pogrešku gostiju i postiže pogodak za slavlje Kroštule. Momčad Brka predvođena iskusnim veteranom Nikom Tomičem zasluženo je slavila protiv veterana Filip i Jakova. Policajci Sv. Mihovila namučili su se u dobroj i kvalitetnoj utakmici protiv Asserije kamen Lišane, a pobjedonosni pogodak u završnici utakmice postigao je Damir Božin. HDZ je preokrenuo rezultat u drugom poluvremenu.
KROŠTULA 4 – ASSERIA KAMEN LIŠANE 3
BIOGRAD NA MORU – ŠSD. Gledatelja 70. Suci: Pezelj i Mršić (oba Biograd na Moru).
KROŠTULA: Šarić, Polegubić, Vulin 1, Stojanov, Miočev, Zurak 1, A. Šarić, Bakija, Čirjak, Lacman 2, Kukin. Voditelj: Ante Vulin.
ASSERIA KAMEN LIŠANE: Mi. Nimac, Dar. Radaš, Tkalić, Mešin, Ml. Nimac, Dam. Radaš, Mijić 1. M. Radaš, Ž. Radaš 2. Voditelj: Damir Mamić.
SV. FILIP I JAKOV 1 – BRK 3
SV. FILIP I JAKOV: Morović, Batur, Ž. Baričić, Polegubić, S. Baričić, Eškinja, Huljev 1, Kutija, Mikas.
BRK: Jurišić, Birkić, Tomić 2, Erstić 1, Šarić, Buovac, Eškinja, Katuša, Banić, Kapitanović, Mitrović. Voditelj: Ivica Kapitanović.
SV. MIHOVIL1 – ASSERIA KAMEN LIŠANE 0
SV. MIHOVIL: Pešić, Božin 1, Peraić, Birkić, Filipović, Šarić, Z. Mitrović, Krklješ, N. Mitrović, Bulić.
ASSERIA KAMEN LIŠANE: Mi. Nimac, Dar. Radaš, Tkalić, Mešin, Ml. Nimac, Dam. Radaš, Mijić. M. Radaš, Ž. Radaš. Voditelj: Damir Mamić
HDZ 5 – KROŠTULA 2
HDZ: Zrilić 1, Radas, Mikulić, Troskot, Ž. Mršić 1, Knez, Morožin 3, N. Mršić, Pedisić, Sedić, Šarić, Nekić. Trener: Dragan Troskot.
KROŠTULA: Šarić, Polegubić, Vulin, Stojanov, Miočev, Zurak, A. Šarić, Bakija, Čirjak, Lacman, Kukin 1, Prtein 1. Voditelj: Ante Vulin.