Četvrtak, 28. ožujka 2024

16 C°

Nogometaši Zadra svladali Dugopolje rezultatom 1:0

26.02.2019. 21:37

U posljednjoj pripremnoj utakmici pred nastavak natjecanja u Drugoj HNL nogometaši Zadra svladali su Dugopolje rezultatom 1:0. Pobjednički zgoditak postigao je Antonio Repić u 52. minuti pa su Zadrani ovaj pripremni ciklus zaključili sa šest pobjeda i četiri poraza.
Prvo poluvrijeme nije ponudilo gotovo nikakva uzbuđenja, ali je zato u nastavku Zadar relativno brzo došao do prednosti. Dragan Župan je proigrao Mattea Pranića na lijevoj strani, a ovaj je ubacio loptu u peterac, gdje je sam ostao Repić te lagano primio loptu i pogodio za 1:0. Gosti su u završnici pokušali doći do izjednačenja, ali je njihovu najveću prijetnju zaustavio vratar Jakov Pinčić.
Ovaj tjedan napokon se nastavlja Druga HNL. U subotu s početkom u 15:00 sati Zadar će na svom travnjaku ugostiti Hrvatski Dragovoljac. Vidimo se na Stanovima! (nkzadar.hr)
ZADAR 1
DUGOPOLJE 0
ZADAR – Stadion Stanovi. Sudac: Ante Žilić (Škabrnja). Pomoćnici: Petar Mijić (Rodaljice) i Tomislav Čulina (Pridraga). Strijelac: 1:0 Repić (52′).
ZADAR: Bender – Pranić, Jerbić, Ikić, E. Kulaš, Tokić, Llanos, Župan, Zdrilić, Repić, Blažević. Još su igrali: Pinčić, Surać, D. Kulaš, Katuša, Galešić, Begić, Jurić, Knežević, Jurjević, Stokić, Žderić. Trener: Mislav Karoglan.
DUGOPOLJE: Čubić – Matas, Jurić, Primorac, Čerina, Dadić, Radošević, Rakić, Grubišić, Rodić, Jelavić. Još su igrali: Butara, Topić, Balić, Bosančić, Nakić, Kušeta, Maglica, Živković, Franić. Trener: Stipe Balajić.