OSIJEK – SD Zrinjevac. Gledatelja: 150. Suci: Emanović i Mikić (oba Štivica).
OSIJEK: Šimatić 1, Ranogajec 7, Grgić 4, Stojanović 1, Androš, Babić 3, Eskeričić 2, Puškarić, Zubac, Kurtović, Šaravanja 5, Maltašić, Nedić 4, Punda 4, Vukušić, Kuduz 12. Trener: Silvijo Ivandija.
BIOGRAD: Tomić, Duvnjak 3, Sakić 3, Abramović 4, Troskot 2, Knežević, Katuša, Zorica 6, Markić 11. Trener: Danijel Duvnjak.
Isključenja: Osijek – ; Biograd 2 minute.
Sedmerci: Osijek 2 (2): Biograd 2 (2).
Na gostovanje u Osijek Biograd je otputovao sa samo sedam igrača i dva vratara. Zbog obveza na poslu ni novi trener Tomislav Šarić nije mogao ići na put pa je igrač-trener četvrti put ove sezone bio Danijel Duvnjak. Nastavljena je tako loša praksa po kojoj se svi aduti bacaju na domaće utakmice, a gostovanja se uglavnom samo odrađuju. No, Biograd u tome nije iznimka, veliki dio klubova u Prvoj ligi ide upravo na tu računicu.
Prvih 15 minuta utakmice Biograđani su se donekle dobro držali. Bilo je u tom periodu pet izjednačenja rezultata. Išlo je nekako za goste do 16:14 kada pada tempo Biograda i uz nerezonske šuteve protivnika domaćini odlaze do poluvremena na 23:17.
I u drugom poluvremenu nastavlja se golijada domaćina, koji u prvim minutama nastavka povećavaju prednost na 26:18. Da je to bila utakmica bez prave igre u obrani pokazuje i činjenica da je u cijeloj utakmici dosuđeno samo jedno isključenje igrača, i to gostima pred kraj utakmice. Kod rezultata 36:26 Osječani postižu šest pogodaka zaredom za uvjerljivu pobjedu. Mladu momčad Osijeka tijekom cijelog susreta krasila je igra s brzim centrom, što gosti nisu mogli pratiti. Veliki razlog tome je i činjenica da je Biograd na klupi imao samo jednog igrača i vratara koji su mogli odmoriti nekoga iz prvih sedam.
Rezultati 20. kola: Osijek – Biograd 43:29, Đakovo – Medveščak NFD 31:37, Vidovec-BIOS – Županja 29:17, Moslavina – Senj Wallenborn 26:25, Umag – Ivančica Ivanec 38:25, Mladi rudar – Brod 45:26. Jučer: Dugo Selo – Crikvenica.
Redoslijed: 1. Vidovec-BIOS 35, 2. Medveščak NFD 34, 3. Moslavina 27, 4. Dugo Selo (-1) 24, 5. Osijek 23, 6. Umag 21, 7. Senj W. 20, 8. Županja 18, 9. Crikvenica (-1) 17, 10. Biograd 17, 11. Đakovo 15, 12. Mladi rudar 13, 13. Ivančica I. 9, 14. Brod 4 boda.
Raspored 21. kolo (31. ožujka/1. travnja): Biograd – Vidovec-BIOS, Đakovo – Mladi rudar, Medveščak NFD – Osijek, Županja – Dugo Selo, Crikvenica – Moslavina, Senj W. – Umag, Ivančica I. – Brod