Vedran SITNICA
Poraz na startu

PRIMORAC (B) 1

JUNAK 2

BIOGRAD - Igralište Kažimir i Silvio. Gledatelja: 300. Sudac: Mišo Krešić (Metković). Pomoćnici: Luka Grbavac (Proložac) i Jurica Matoš (Solin). 4. sudac: Ante Žilić (Škabrnja). Delegat: Marin Matijević (Split).

Strijelci: 1:0 Vodopija (19), 1:1 Baturina (47), 1:2 Galić (63)

PRIMORAC (B): Rogić, Marko Colić, Iveljić, Galešić (od 84. Brzoja), Ješe, Vodopija, Bajić, Zelić, Marić (od 59. Paponja), Majić (od 70. Marko Colić), Bubnjar. Trener: Dragan Blatnjak

JUNAK: Labrović, Mornar, Gabrić (od 46. Križanac), Bandalo, Galić, Vladislavić (od 90. Mažurin), Tokić, Baturina, Domazet (od 41. Poljak), Botica, Puljić. Trener: nema

Žuti kartoni: Marko Colić i Vodopija kod Primorca, a Baturina, Vladislavić i Bandalo kod Junaka

Crveni kartoni: -

Prije početka održana minuta šutnje za preminuloga Ivu Šangulina. Za domaćina početak je bio dobar. Primorac je relativno rano poveo preko Vodopije, ali se Junak u drugom poluvremenu razbudio. Na početku izjednačenje (Baturina) i onda još jedan gol (Galić) za Sinjane koji su, tako, osvojili tri boda, a domaćina ostavili da tuguje zbog poraza na početku novoga prvenstva.

Rezultati 1. kola: Primorac (B) - Junak 1:2, GOŠK D. - Jadran LP 2:2, Kamen - Zagora 2:1, Val - Urania 0:2, Split - Imotski 1:1. Danas: Primorac (S) - Zadar (17, 30), Croatia - Zmaj.