Kad Santini zabije Caen pobjeđuje

Francuska liga
Bio je Santini i na klupi reprezentacije u dvobojima protiv Finske i Ukrajine, a ove sezone je i najkorisniji igrač Caena s četiri gola i dvije asistencije
Ivan Santini

U 14. kolu francuskog nogometnog prvenstva Caen je na domaćem terenu protiv Bordeauxa slavio s 1:0, a jedini pogodak zabio je Ivan Santini u 23. minuti. Prvi je to gol Zadranina nakon dva mjeseca tijekom koji je redovno igrao svih 90 minuta, ali se nije uspio upisati u strijelce. Bio je Santini i na klupi reprezentacije u dvobojima protiv Finske i Ukrajine, a ove sezone je i najkorisniji igrač Caena s četiri gola i dvije asistencije. Zanimljivo, svaki put kad je Santini bio strijelac Caen je pobijedio, kod kuće Amiens (1:0), Dijon (2:1) i u subotu Bordeaux (1:0) te u gostima Lille (2:0). U redoslijedu najboljih strijelaca lige Santini je na diobi četvrtog mjesta. S 22 boda Caen je šesti na ljestvici, što mu otvara mogućnost nastupa u kvalifikacijama za Europsku ligu. Vodeći PSG ima 35 bodova, a drugi je Monaco (29) , oba s utakmicom manje.