BIOGRAD NA MORU –  Školska sportska dvorana. Gledatelja 250. Suci: Joško Dujić i  Željko Čubrić (oba Zadar).
BIOGRAD: Tomić, Raspović, Sakić 2, Petrović 2, Troskot  2, Buovac 9, Stojanov 1,  Knežević, Katuša 1, Fabijan 1,  Duvnjak 5, Zorica 1, Dumančić  1, Markić 9. Trener: Tomislav  Šarić.
TROGIR: Buličić, Bukurov  1, Mitar, Prgin 2, Proić 2, H.  Princivali, Dragaš 1, Milat 4,  Korčulanin, Lučin 1, Duvnjak,  T. Princivali 1, Škomrlj, Pavić  5. Trener: Ivo Grga.
Isključenja: Biograd 4 minute; Trogir 8 minuta.
Sedmerci: Biograd 1 (1), Trogir 2 (4).
Biograđani su pojačane Trogirane dočekali oprezno, što je  rezultiralo pravim pristupom i  dobrom igrom koji su domaćinima donijeli uvjerljivih  +17. Od početka utakmice čvrstom obranom i efikasnim napadom Biograd je napravio rezultatsku prednost koju je do  kraja utakmice samo povećavao. Koliko su gosti bili u  podređenom položaju pokazuje  i njihov učinak u prvom poluvremenu u kojem su postigli  samo pet golova. Trojac Buovac, Markić i Duvnjak punio je  protivničku mrežu, dok je vratar  Tomislav Tomić zaključao svoj  gol.
U drugom poluvremenu kod  rezultata 26:9 pala je koncentracija domaćina, uslijedile su  tehničke pogreške koje,  međutim, nisu utjecale na konačni rezultat. Priliku su tako  dobile i mlade biogradske snage  koje su opravdale povjerenje te  održale rezultatsku prednost,  pa se skoro cijela momčad upisala među strijelce. U sljedećem  kolu Biograd je gost Olimpije.