Pet pobjeda gostiju

27.11.2011. 23:00

BIBINJE2
DEBELJAK0
BIBINJE – Igralište Franko Lisica. Gledatelja: 100. Sudac: Ivan Zdrilić. Pomoćnici: Ivan Paleka i Damir Kapetanović. Strijelci: 1:0 Mate Režan (2′), 2:0 H. Režan (82′).
BIBINJE: Pedić, L. Sikirić, Medun, Karaban, Fuzul, Mate Režan, B. Bugarija, H. Režan, L. Lukić, M. Lukić. Još su igrali: M. Bugarija, A. Sikirić, S. Sikirić, Lonić, Marko Režan. Trener: Bruno Torbarina.
DEBELJAK: T. Pavić, Šare, S. Smolić, J. Dražić, Strenja, Marić, J. Smolić, Batur, Marinović, Gambiraža, A. Smolić. Još su igrali: Trošelj, M. Pavić. Trener: Stipan Vukas.
Zaslužena pobjeda domaćih nogometaša koji su u vodstvo došli vrlo rano, već u drugoj minuti preko Mate Režana. Do kraja prvog poluvremena obje su momčadi imale prilike i poluprilike, ali se mreže nisu tresle. U drugom poluvremenu domaći imaju inicijativu pred vratima Debeljaka, ali lopta nije htjela u mrežu. Pred kraj utakmice pobjedu i tri boda osigurao je Hrvoje Režan koji je iz polukontre svladao vratara Pavića.
GALOVAC0
NOŠK2
GALOVAC – Igralište ŠRC Brig. Gledatelja: 50. Sudac: Marin Miletić (Ražanac). Pomoćnici: Zdenko Bakarić (Zemunik Gornji) i Anto Ević (Obrovac). Strijelci: 0:1 B. Sinovčić (47′), 0:2 B. Sinovčić (85′).
GALOVAC: Bubnjar, Kovač, Jurjević (od 87′ Šare), I. Burčul (od 69′ Ante Burčul), P. V. Burčul, Š. Kožul, Tokić, H. Jovančević, Čakarun (od 46′ Antonio Burčul), I. Kožul, I. Jovančević. Trener: Miroslav Bučić.
NOŠK: A. Buterin, Š. Anzulović (od 74′ T. Vlatković), T. Buterin, I. Buterin, Pavasović, Radošević (od 51′ J. Baždarić), B. Sinovčić, Grđan, I. Čolak (od 65′ H. Čolak), Musap (od 55′ Zorić), Milanović (od 86′ Zrilić). Trener: Šime Baždarić.
Po prigodama rezultat je mogao biti i uvjerljiviji u korist gostiju za koje u 17. minuti Šime Anzulović nije realizirao jedanaesterac (vratnica). Prethodno je Dino Kožul u svom šesnaestercu srušio Krešimira Radoševića. U 29. minuti Ivan Kožul za domaćine iz slobodnog udarca sa 25 metara pogađa gredu. U 46. minuti Ivan Jovančević propušta veliki priliku za Galovac. Njegov udarac s pet meta, s desna, Ante Buterin brani. Odmah stiže kazna. Novigrađani u 47. minuti vode. Poslije brzog protunapada Ivana Čolak ubacuje s desna, a Branimir Sinovčić sa šest metara po zemlji matira Eda Bubnjara. Pobjedu gostiju potvrdio je Brane Sinovčić u 85. minuti. Bio je precizan s osam metara udarcem po zemlji.
NOVA ZORA1
GORICA2
SV. FILIP I JAKOV – Igralište Nove zore. Gledatelja: 150. Sudac: Ivan Anić (Zadar). Pomoćnici: Neven Ražov (Škabrnja) i Ante Zubčić (Benkovac). Strijelci: 1:0 Miloš (51′), 1:1 M. Mitrović (60′), 1:2 M. Ikić (87′). Crveni karton: Barbaroša (Nova zora, 84′, prekršaj vratara).
NOVA ZORA: Barbaroša, Barčić, P. Eškinja, Prtenjača, Mrvičić, Majica, Miloš, Ivković, Šarić (od 71′ Brkljača), S. Batur, B. Batur (od 75′ Vrankulj). Trener: Krešimir Mikas.
GORICA: A. Mitrović, Perić (od 71′ Rogić), K. Ikić (od 63′ F. Čirjak), Jurjević, Erlić, Š. Čirjak, M. Ikić, J. Čirjak, Smokrović (od 53′ Dražina), M. Mitrović, Kamber. Trener: Zoran Ikić.
Domaći su poveli kada je na asistenciju A. Barčića Miloš rutinirano sa 15-ak metara pogodio malu mrežu. Gosti su iz kornera izjednačili u stilu Bake Sliškovića. Strijelac je bio M. Mitrović. U 84. minuti domaći vratar ruši J. Čirjaka u izglednoj prilici za pogodak te opravdano dobiva crveni karton. Konačnih 1:2 postavlja M. Ikić u 87. minuti.
ARBANASI0
CROATIA3
ARBANASI – Igralište Bagata. Gledatelja: 30. Sudac: Ante Šimunac (Lišane Ostrovičke). Pomoćnici: Josip Budan (Podgradina) i Ivica Šango (Privlaka). Strijelci: 0:1 B. Budanović (8′), 0:2 M. Budanović (16′), 0:3 Mandić (17′).
ARBANASI: Jurjević, Bilaver, Laća, Rubelj, Novak, Burčul, Matić, Pleslić, Čirjak, Mihić, Paleka. Još su igrali: Dadić, Maračić, Bačić, Fain. Trener: Mišel Jelenković.
CROATIA: Baričić, K. Colić, Santini, B. Budanović, Deković, Bojčić, M. Budanović, Duvnjak, Mandić, Matulj, Jačan, A. Colić. Još su igrali: D. Budanović, Kužet. Trener: Vladimir Pirović.
Zaslužena pobjeda gostiju koji su sve riješili do 17. minute susreta. Od pogodaka vrijedi izdvojiti onaj Mladena Budanovića kada je sa 20-ak metara preciznim udarcem doveo goste u vodstvo – 2:0. Do kraja susreta nekoliko poluprigoda na obje strane, no bez učinka.
ZEMUNIK2
VRČEVO3
ZEMUNIK – Igralište Lužine. Gledatelja: 100. Sudac: Tomislav Haban (Zadar). Pomoćnici: Zoran Žilić (Zadar) i Ivica Zdrilić (Popovići). Strijelci: 0:1 Vulelija (15′), 1:1 Baždarić (17′), 2:1 Baždarić (38′), 2:2 Vulelija (50′ – 11 m), 2:3 Vulelija (79′). Crveni karton: Nino Maltež (Zemunik, 85′, udaranje protivničkog igrača).
ZEMUNIK: Krnčević, D. Fabijan (od 80′ Paleka), J. Alvir, Marušić, Maltež, Buljat (od 58′ Šare), Kasap, Šarić, Baždarić, J. Fabijan (od 62′ Perić), Š. Alvir. Trener: Milivoj Krnčević.
VRČEVO: Batur, Galešić (od 70′ Bučić), Čulina, I. Števanja, B. Števanja, S. Števanja. Banić, J. Števanja, M. Galešić (od 62′ A. Galešić), I. Števanja, Vulelija. Trener: Željko Števanja.
U 15. minuti Tomislav Vulelija doveo goste u vodstvo da bi dvije minute kasnije Mario Baždarić izjednačio. U 38. minuti Baždarić postiže drugi zgoditak za Zemuničane. Nakon toga sve je bilo u rukama Vulelije koji je još dvaput bio strijelac za Vrčevo.
MURVICA1
VELEBIT (G)2
POLIČNIK – Igralište Dragovoljca. Gledatelja: 50. Sudac: Dino Papak (Šibenik). Pomoćnici: Mladen Hrga i Antonio Čvrljak (oba Šibenik). Strijelci: 0:1 Juko (7′), 1:1 Miletić (58′ – 11 m), 1:2 Pranjić (85′).
MURVICA: V. Žilić, Vidaić, A. Lučić (od 73′ M. Lučić), Miletić, Jurlina, I. Žilić, Svetić, Tadić, Ćustić, Vrkić, (od 19′ Proroković), Šarić. Trener: Ante Grgeč.
VELEBIT (G) : M. Juko, Jozić (od 34′ Đekić), Turbić, Krešić, Radoš, Jerković (od 88′ Lovrić), R. Juko, Batarilo, Antunović (od 56′ Grgić), Radočaj, Pranjić. Trener: Zoran Vujčić.
Murvičani su utakmicu počeli bez vratara Prorokovića, koji je kasnio 19 minuta. Među vratnice je stao igrač Vedran Žilić, inače kapetan Murvice. Prva akcija gostiju u 7. minuti donijela je pogodak. Robert Juko prošao je lijevom stranom i kada je htio centrirati lopta je dobila neobičnu putanju. Prevarila je vratara Žilića – 0:1. U drugo poluvrijeme Murvičani kreću odlučnije. U 58. minuti nakon prekršaja nad Tadićem u šesnaestercu gostiju najstrožu kaznu izvodi Božo Miletić i pogađa za 1:1. U završnici utakmice, nakon pogreške domaćeg igrača, Mate Vidaića Ivan Pranjić postiže gol za pobjedu i veliko veselje Velebita.