Izvrsni početnici

Slika korisnika admin
pk_zadar_ponton_1
Najuspješnijima odličja je uručivao Slavko Grdović, predsjednik PK Zadar

U organizaciji Plivačkog kluba Zadar na bazenu Kolovare održano je županijsko natjecanje u plivanju Plivaton 2009. na kojem su nastupili mladi plivači iz zadarskih PK Zadar i PK Jadera te iz biogradskog PK Dupin s ukupno 250 plivača i plivačica početnika, odnosno nekadašnjih takozvanih mlađih kadeta koji su do tri godine u trenažnom procesu.

- Ovo je bilo kontrolno natjecanje za svaki županijski klub pred B Prvenstvo Dalmacije, koje će se održati u Splitu 1. kolovoza. Plivalo se na 50 metara u četiri discipline plus štafeta po propozicijama HPS-a koje smo mi proširili na kategorije A, B, C i D. Slijedi nam 4. kolovoza županijsko natjecanje za kadete, mlađe juniore, juniore i opća kategorija. Na tom natjecanju također očekujemo oko 250 natjecatelja, a natjecanje će se održati u dva dijela. Prvi dio započet će u 9 sati ujutro, a drugi poslijepodne od 16.30 sati - kaže Tomislav Fabijan, tajnik PK Zadar.

Rezultati

50 m sl. - POČETNICE D: 1. Nika Kotlar (Zadar) 1.16,09, 2. Ela Rujić (Jadera) 1.16,95, 3. Tonka Krstić (Jadera) 1.17,84. POČETNICE C: 1. Petra Rudić (Jadera) 42,23, 2. Anđela Oštrić (Jadera) 50,57, 3. Sara Radman (Jadera) 53,48. POČETNICE C: 1. Andrea Milin (Jadera) 43,16, 2. Antonela Đemo (Jadera) 48,45, 3. Marta Buterin (Jadera) 48,73. POČETNICE A: 1. Katja Čizmin (Zadar) 38,77, 2. Viktoria Vidaić (Zadar) 39,50, 3. Maja Ninčević (Zadar) 39,69.

50 m sl. - POČETNICI D: 1. Marko Rimac (Dupin) 43,45, 2. Božo Puhalović (Zadar) 47,06, 3. Stipe Zubčić (Jadera) 50,94. POČETNICI C: 1. Bruno Šarić (Dupin) 40,55, 2. Luka Perović (Jadera) 43,59, 3. Petar Anđelić (Dupin) 43,80. POČETNICI B: 1. Bruno Torbarina (Zadar) 36,93, 2. Filip Petani (Zadar) 36,99, 3. Antonio Milin (Jadera) 37,23. POČETNICI A: 1. Lucijan Krpina (Jadera) 35,45, 2. Marko Smrkinić (Zadar) 36,90, 3. Jakov Lonić (Zadar) 36,91.

50 m prsno - POČETNICE D: 1. Nika Kotlar (Zadar) 1.19,88, 2. Azra Martinović (Zadar) 1.35,41, 3. Rea Grgurović (Zadar) 1.40,43. POČETNICE C: 1. Lana Jović (Zadar) 1.01,39, 2. Barbara Ćustić (Dupin) 1.02,57, 3. Bruna Bobanović (Dupin) 1.04,22. POČETNICE B: 1. Karla Donadić (Zadar) 54,33, 2. Andrea Milin (Jadera) 55,67, 3. Antonela Đemo (Jadera) 58,03. POČETNICE A: 1. Katja Čizmin (Zadar) 48,83, 2. Viktorija Vidaić (Zadar) 49,19, 3. Marta Vidas (Dupin) 56,54.

50 m prsno - POČETNICI D: 1. Božo Puhalović (Zadar) 59,27, 2. Marko Radović (Zadar) 1.01,57, 3. Lovre Marković (Zadar) 1.12,77. POČETNICI C: 1. Luka Perović (Jadera) 54,54, 2. Ivan Medanić (Zadar) 59,78, 3. Matej Marković (Jadera) 1.03,91. POČETNICI B: 1. Bruno Torbarina (Zadar) 50,43, 2. Duje Jergan (Zadar) 53,30, 3. Borna Artić (54,23. POČETNICI A: 1. Šimeto Karuc (Jadera) 50,88, 2. Petar Lonić (Zadar) 55,15, 3. Filip Marković (Jadera) 56,39.

50 m leđno - POČETNICE D: 1. Tonka Krstić (Jadera) 1.38,73, 2. Marta Zec (Jadera) 1.59,46. POČETNICE C: 1. Anđela Oštrić (Jadera) 55,65, 2. Maria Fain (Zadar) 1.09,06, 3. Petra Lukačić (Dupin) 1.09,96. POČETNICE B: Katarina Matulić (Zadar) 1.02,80, 2. Tena Perović (Jadera) 1.03,41, 3. Marta Buterin (Jadera) 1.04,91. POČETNICE A: Lea Šare (Zadar) 51,83, 2. Mia Mašina (Jadera) 57,39, 3. Dora Ušljebrka (Zadar) 58,45.

50 m leđno - POČETNICI D: 1. Marko Rimac (Dupin) 52,83, 2. Stipe Zubčić (Jadera) 1.01,74, 3. Lovro Brletić (Dupin) 1.03,56. POČETNICI C: 1. Donat Klaneček (Dupin) 49,52, 2. Bruno Šarić (Dupin) 49,65, 3. Luka Smrkinić (Zadar) 57,93. POČETNICI B: 1. Filip Petani (Zadar) 43,95, 2. Antonio Milin (Jadera) 46,52, 3. Marin Jovančević (Zadar) 50,97. POČETNICI A: 1. Jakov Lonić (Zadar) 42,25, Zvonimir Sorić (Zadar) 46,89, 3. Lovro Krpina (Jadera) 47,33.

50 m leptir - POČETNICE C: 1. Petra Rudić (Jadera) 1.02,97. POČETNICE B: 1. Karla Donadić (Zadar) 59,44. POČETNICE A: 1. Maja Ninčević (Zadar) 52,76, 2. Petra Sabo (Zadar) 56,54, 3. Bruna Čujić (Dupin) 56,81.

50 m leptir - POČETNICI C: 1. Luka Srkinić (Zadar) 1.04,03. POČETNICI B: 1. Leo Bavdek (Jadera) 49,94, 2. Luka Stručić (Dupin) 54,93, 3. Ivan Pjelik (Dupin) 59,92. POČETNICI A: 1. Marko Smrkinić (Zadar) 41,32, 2. Lucijan Krpina (Jadera) 45,37, 3. Dominik Pelicarić (Dupin) 1.00,30. Štafeta 4x50 m - POČETNICE A: 1. Zadar A 2.44,49, 2. Jadera A 3.07,18, 3. Zadar B 3.31,89. POČETNICI A: 1. Zadar A 2.28,14, 2. Jadera A 2.29,49, 3. Zadar B 2.40,92.

Kategorija: 
Ocjena: 
Prosječno: 5 (1 glasova)