6 C°

Štimac i Stefanović riješili sve dvojbe oko pobjednika

29.08.2020. 20:53

Hrvatski vitez Posedarje nije uspio ostvariti pozitivan rezultat na otvaraju nove sezone. Posedarci su poraženi u Hrvacama od istoimenog domaćina rezultatom 2:0. Strijelci za momčad Hrvaca bili su Antonio Štimac u 68. minuti utakmice iz kaznenog udarca i Luka Stefanović u 80. Odlučujući trenutakm ovog dvoboja zbio se u upravo u toj 68. minuti kada je nakon drugog žutog kartona isključen Luka Klanac, a domaćin je s kreča poveo zgoditkom Štimca. Do tog trenutka Posedarci su odolijevali napadima domaćina i sve je mirisalo na remi. S igračem manje momčad Kristijana Tute u 80. minuti primila je i drugi pogodak koji je zabio Luka Stefanović i na taj način riješio sve dvojbe oko ovog susreta.
Posedarci moraju što prije zaboraviti ovu utakmicu i okrenuti se sljedećoj. A u 2. kolu Treće HNL jug Hrvatski vitez Posedarje na svom travnjaku dočekuje OSK koji je na otvaranju sezone kod kuće odigrao neriješeno s biogradskim Primorcem.

HRVACE 2
HV POSEDARJE 0

HRVACE – Igralište Hrvaca. Gledatelja: Sudac: Marko Bilušić (Šibenik). Pomoćnici: Stipe Brajković (Šibenik) i Mikula Štampalija (Šibenik). Strijelci: 1:0 Štimac (68’), 2:0 L. Stefanović (80’). Žuti kartoni: Visković, Ivanović, Buljan, Škarić, Čeko (Hrvace), Klanac, Jurić, Surać (HV Posedarje). Crveni: Luka Klanac (68’).

HRVACE: Vugdelija, Čeko, Škarić, Ribičić (od 78’ L. Stefanović), Ivanović (od 90’ Kekez), Štimac (od 90’ T. Stefanović), Visković, Buljan (od 65’ Kirevski), Gugić, Plavša, Udovičić. Trener: Ivan Radeljić.

HRVATSKI VITEZ POSEDARJE: Škara, Brkić, Klanac, Paleka, Ivković (od 78’ Vukadinović), Rončević, Smokrović, Surać (od 82’ Zdrilić), Jurić, Jurjević, Babić (od 68’ Srzić). Trener: Kristijan Tuta