(18:15, 13:21, 15:21, 18:9)
ZADAR – Dvorana Jazine. Gledatelja: 100. Suci: T. Hordov i D. Čikić (oboje Zadar).
PET BUNARA: Jurlina 13, Mičić 7, Jurjević, Zovko, Milin 9, Gligora 12, Šamarija 2, Ljubičić, Smolić, Šango 2, Ramljak 7, Vrsaljko 12. Trener: Tihomir Bujan.
VOŠTARNICA: Blaslov 7, Bronić, Gjergja, Božulić, Vidaković 16, Bulić 1, Barić 8, Dražović 19, Mišić 6, Graić, Grgurović 3, Pikunić 8. Trener: Boris Hrabrov.
Voštarnica, koja posljednje dvije sezone bilježi odlične nastupe u Kupu Krešimira Ćosića, pobjedom protiv gradskog rivala Pet bunara krenula je po što bolji plasman u najmasovnijem hrvatskom klupskom košarkaškom natjecanju, možda i još poneku Kup senzaciju.
Nakon izjednačenih 15 minuta prva osjetnija prednost otišla je na stranu Voštarnice (25:34), koja je ulaskom Barića preokrenula događaje na parketu u svoju korist. Ipak, zahvaljujući trici Ramljaka i slobodnom bacanju Jurline momčad Tihomira Bujana zaustavila je nalet “zelenih” i smanjila na minus pet na poluvremenu (31:36).
Početkom četvrte četvrtine sa četiri uzastopna koša Dražovića Voštarnica odlazi na 48:63 i činilo se da će na taj način “zeleni” osigurati mirnu završnicu. Međutim, trgnuli su se mladi igrači Pet bunara koji su serijom 16:2 malo-pomalo došli na 64:65 dvadesetak sekundi prije kraja i tako utakmici vratili potpunu neizvjesnost. Deset sekundi prije kraja Grgurović je pogodio jedno od dva slobodna bacanja za vodstvo Voštarnice 66:64. Pokušali su igrači Pet bunara u posljednjem napadu do pobjede, ali je Ramljak promašio šut za tri.