Četvrtak, 18. travnja 2024

FOTOGALERIJA: Zadar na Stanovima došao do druge ovosezonske pobjede

29.09.2018. 19:01

U 6. kolu Druge HNL Zadar je na Stanovima protiv Dugopolja stigao do druge ovosezonske pobjede. Zadrani su na kraju slavili 3:1 iako po viđenom, pogotovo u prvom poluvremenu, mogli su slaviti i s dvostruko više postignutih zgoditaka. Nije dobro Zadar startao u ovom dvoboju, šok je zavladao u 4. minuti kada je za vodstvo gostiju pogodio Lišnić. Međutim, do poluvremena je momčad sa Stanova s tri pogotka, dva Repića i jednim Jerbića osigurala preokret i uvjerljivo vodstvo. U nastavku utakmice Zadrani su znalački sačuvali to vodstvo i mirno utakmicu priveli kraju. I što je najvažnije na svoj konto pospremili tri vrijedna boda.
ZADAR 3
DUGOPOLJE 1
ZADAR – Igralište na Stanovima. Gledatelja: 400. Sudac: Dino Papak (Šibenik). Pomoćnici: Neven Gulin (Šibenik) i Diego Biljuh (Marčana). Strijelci: 0:1 Lišnić (4'), 1:1 Jerbić (18'), 2:1 Repić (27'), 3:1 Repić (45') Žuti kartoni: Župan, Blažević (Zadar), Čerina, Rafael (Dugopolje)
ZADAR: Bender , Sarić 6.5, Jerbić 7, Iveljić 6.5, Pranić 6.5, Župan 7 (od 90. Tokić), Lepinjica 6.5, Majić 6.5, Jurić 6.5 (od 62. Begić 6.5), Repić 7.5, Blažević 7 (od 73. Torbarina 6.5). Trener: Krešimir Sunara
DUGOPOLJE: Ćubić 5.5, Lišnić 5.5 (od 57. Ilić 5), Rafael 5, Čerina 5 (od 77. Perković -), Živković 5, Primorac 5, Radošević 5.5, Prelčec 5, Delić 5 (od 46. Kušela 5), Maglica 5, Krstulović 5. Trener: Miroslav Bojko