5 C°

Zadar bolji od Splita

Autor: Toni Bilić

28.10.2008. 23:00

U prijateljskoj utakmici u Splitu domaćini su puno bolje ušli u utakmicu, u 13. minuti Split je imao vodstvo 32:15. Zadrani se nakon toga bude i do poluvremena smanjuju zaostatak na pet koševa zaostatka (44:39). U drugom poluvremenu izabranici Ace Petrovića prikazali su puno bolju igru i do kraja treće četvrtine prestigli Splićane. Na kraju je zavšilo s uvjerljivih 11 koševa razlike za Zadar(88:99). U igri Zadrana posebno se istaknuo bivši Splitov igrač Marlon Garnett koji je zabio 26 koševa, a pratili su ga Macura (20), Ružić (17) i Dixon 15.

SPLIT – ZADAR 88:99

(27:15, 17:24, 22:29, 22:31)
ZADAR – Dvorana KK Split. Suci: Basarić, Radojković, Roglić.
SPLIT: Štemberger 16, Vrkić 6, Delaš 6, Batina 14, Vlaić, Šarac 4, Poljak 4, Brun 10, Stipanović 8, Shannon 12, Grant 8. Trener: Slobodan Subotić
ZADAR: Rančić 6, Perić 5, Stipčević 8, Dixon 15, Johnson, Gečevski 2, Ružić 17, Popović, Macura 20, Garnett 26. Trener: Aco Petrović