Proširena ulica kod Poliklinike
Poruka greške
Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls u _taxonomy_menu_trails_menu_breadcrumb_alter() (linija 436 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/taxonomy_menu_trails/taxonomy_menu_trails.inc).

Radovi u Ulici Nikole Šubića Zrinskog u punom su jeku te se već vide obrisi buduće prometnice.
Ulica je znatno proširena kako bi se tamo napravila četverotračna ulica, a zbog čega je srušen stari zid Opće bolnice Zadar kao i stari nogostupi prema obiteljskim kućama uz cestu. Radnici su postavili nove rubnike za budući nogostup, a izgrađen je i novi zid prema bolnici. Iz Hrvatskih cesta javljaju kako će radovi na preostalom dijelu ulice početi sredinom veljače 2019. godine nakon što završe započeti radovi.
Javljaju kako je planirano vrijeme izvođenja navedenih radova 2,5 mjeseca te bi radovi trebali bi biti gotovi do ljeta. Dodaju kako je raskrižje kod Autobusnog kolodvora djelomično rekonstruirano i kada se urede preostala dva privoza postaviti će se semafori.
Ostalo je urediti dio ulice F. Tuđmana od ulice A. Starčevića do Puta Murvice do 31. svibnja 2019. godine.
- Prijavite se ili registrirajte za slanje komentara
- 3468 čitanja
RIBOLOV IZNENAĐENJA
Multifunkcionalni pogon za preradu voća i povrća u Biogradu vrijedan 500 tisuća kuna
Na svoje unikatne šalice Laura nanosi i zlato
Raj za poduzetnike i sve one koji to žele biti