Vodeći trojac bez pogreške

29.04.2012. 22:00

DALMATINAC1
GORICA2
CRNO – Igralište Stanko Baričević Šole. Gledatelja: 30. Sudac: Ivan Zrilić. Pomoćnici: Anto Ević i Ante Zubčić. Strijelci: 1:0 Čule (29′), 1:1 J. Čirjak (49′), 1:2 j. Ikić (73′). Crveni karton: Vujević (56′).
DALMATINAC: Vulić, M. Grgurović, Gajić, Marić, Čirjak, Vujević, J. Grgurović, Čule, Brkić, Rončević, Musap. Trener: Mate Grgurović.
GORICA: A. T. Mitrović, Smokrović, Jurjević, Erlić, Mikulić, Šime Čirjak I, J. Ikić, Šime Čirjak II, J. Čirjak, Lončar, M. Mitrović. Još su igrali: K. Ikić, Perić, Dražina, M. Ikić. Trener: Mile Batur Ćeza.
U tvrdoj utakmici zaslužena pobjeda gostiju koji su tako na ljestvici zadržali lidersko mjesto. Domaći su poveli u prvom poluvremenu golom Stipe Čule. Početkom nastavka izjednačio je Jure Čirjak da bi malo kasnije isključenjem Vujevića domaći ostali s igračem manje. Crničani su, ipak su imali neke prigode koje nisu iskoristili. Brojčanu premoć Goričani su iskoristili pobjedonosnim golom Jure Ikića.
ARBANASI4
GALOVAC0
ZADAR – Igralište ŠRC Višnjik. Gledatelja: 20. Sudac: Ante Šimunac. Pomoćnici: Josip Budan i Zdenko Bakarić. Strijelci: 1:0 Mihić (4′), 2:0 Burčul (39′), 3:0 Fain (75′), 4:0 Fain (87′).
ARBANASI: Jurjević, Bilaver, Fain, Atelj, Rubelj, Maračić, Burčul, Novak, bačić, Mihić, Fantov. Još su igrali: Jovančević, Anić, Dadić, Matić, Pleslić. Trener: Mišel Jelenković.
GALOVAC: Bubnjar, Jovančević, M. Čakarun, P. V. Burčul, Kvartuč, I. Čakarun, Šare, Kožul, M. Burčul, A. Burčul, Kovač. Trener: Filip Nadinić.
Kako se i očekivalo domaći su ostvarili uvjerljivu pobjedu nad posljednjeplasiranim Galovcom. Seriju golova već zarano započeo je Mihić da bi krajem poluvremena Burčul povisio na 2:0. Još dva gola domaći su postigli preko ofenzivnog Ante Faina.
BIBINJE1
CROATIA0
BIBINJE – Igralište Franko Lisica. Sudac: Ivan Anić. Pomoćnici: Zoran Žilić i Damir Kapetanović. Strijelac: Mate Lukić (19′).
BIBINJE: Lisica, Bralić, D. Bugarija, Mirković, Medun, Fuzul, Karaban, Sikirić, B. Bugarija, L. Lukić, M. Lukić. Još su igrali: Lonić, V. Bugarija, Sorić. Trener: Dejan Butić.
CROATIA: Matulj, Colić, J. Santini, Patača, Deković, Jačan, M. Budanović, Duvnjak, K. Santini, D. Budanović, B. Budanović. Još su igrali: Mandić, Jakovac. Trener: Vlado Pirović.
U prvom poluvremenu bilo je prigoda s obje strane, ali su samo jednu uspjeli realizirati domaći i to preko Mate Lukića. U nastavku gosti su zaigrali nešto bolje, ali uz jednu gredu nisu uspjeli zatresti mrežu Lisice.
ZEMUNIK3
VELEBIT0
ZEMUNIK – Igralište Lužine. Gledatelja: 100. Sudac: Dino Papak (Šibenik). Pomoćnici: Mladen Hrga i Antonijo Čvrljak (oba Šibenik). Strijelci: 1:0 Baždarić (15′), 2:0 Fabijan (27′), 3:0 Fabijan (65′).
ZEMUNIK: Dragaš, Šimurina, J. Alvir, Buljat, Ćurković, A. Paleka, M. Ćurković, Perić (od 75′ H. Paleka), Baždarić, Fabijan, Š. Alvir. Trener: Milivoj Krnčević.
VELEBIT: Marić, Juko, Radočaj, Jerković, Batarilo, V. Marić (od 82′ Grgić), Pranjić, Olić, Drlja (od 52′ Tulumović), Pešić, Matijević (od 52′ Turbić). Trener: Zoran Vujčić.
Kako su domaći igrali na Lužinama bi pala i kvalitetnija momčad od Velebita. Već u 15. minuti nakon lijepe akcije domaćih napadača najbolje se snalazi Marijo Baždarić koji šalje loptu pored vratara Ive Marića za 1:0. Nisu se ni ohladili dlanovi domaćih navijača, a Dragan Fabijan u 27. minuti postigao je drugi gol. U drugom dijelu u 65. minuti Fabijan stavlja točku na “i” za tri boda domaćih.
NOVA ZORA0
NOŠK3
SV. FILIP I JAKOV – Igralište Nove zore. Gledatelja: 100. Sudac: Marin Miletić (Ražanac). Pomoćnici: Dalibor Glavan (Privlaka) i Željko Margetić (Zadar). Strijelci: 0:1 I. Čolak (12′), 0:2 I. Čolak (51′), 0:3 I. Čolak (86′ – 11 m).
NOVA ZORA: Barbaroša, Bobanović, P. Eškinja, Prtenjača, Miloš, Majica, Mikas, J. Eškinja, Z. Batur (od 70 Vrankulj), S. Batur, A. Milas (od 41′ I. šarić). Trener: Krešimir Mikas.
NOŠK: A. Buterin, J. Baždarić (od 63′ Zanić), D. Buterin, Rončević, Zorić, Musap, Grđen, I. Čolak, Milanković (od 87′ Oštrić), H. Čolak (od 43′ Radošević). Trener: Šime Baždarić.
Nakon što su u srijedu u polufinala Kupa domaći odigrali odličnu utakmicu protiv Zlatne luke, protiv NOŠK-a to nisu uspjeli ponoviti. Bez nekolicine iskusnih igrača Filipjanci nisu uspjeli parirati motiviranim gostima iz Novigrada. Trostruki strijelac i najbolji igrač susreta Ivan Čolak doveo je svoju momčad do tri važna boda.
DEBELJAK2
VRČEVO0
DEBELJAK – Igralište na Šaraju. Gledatelja: 40. Sudac: Tomislav Haban (Zadar). Pomoćnici: Tadija Babić (Pridraga) i Ivan Paleka (Zadar). Strijelci: 1:0 J. Smolić (20′), 2:0 A. Smolić Gigo (75′). Crveni karton: Marin Galešić (Vrčevo, 70′, drugi žuti).
DEBELJAK: T. Pavić, Šare, S. Smolić, J. Smolić, Strenja, A. Batur, Jerak, I. Batur, Marinović, Gambiraža. Još su igrali: A. Smolić Gigo, L. Dražić, M. Dražić, M. Pavić, Martinović. Trener: Stipe Vukas.
VRČEVO: Batur, Čulina, Katuša, I. Števanja, J. Števanja, Š. Števanja, Barić, D. Števanja, Vulelija, I. Števanja II, Bučić. Još su igrali: A. Galešić, Strmota, M. Galešić, Sušić. Trener: Davor Dević.
Debeljačani su došli u vodstvo u 20. minuti. Gosti su pet minuta kasnije imali priliku za izjednačenje preko Bučića, koji je sam na 11 metara došao pred vratara Pavića i pucao pored vratnice. U drugom dijelu Vrčevo je imalo još prilika za zgoditke, no strijelci niu bili uspješni. Debeljačani u 80. minuti dolaze do 2:0 preko A. Smolića Gige i zasluženo osvajaju tri boda.