6 C°

Nova pobjeda Pikunića

29.07.2010. 22:00

U Kožinu je održana 8. atletska utrka “Ante Stručić i prijatelji”, odnosno peto kolo Jadranske ljetne kros lige Zadar – Šibenik. Nakon dječjih utrka na redu je bila glavna utrka u dužini od 8 km. Na glavnoj utrci nastupilo je 30 atletičara iz Hrvatske i inozemstva. U
kupni pobjednik bio je Ivan Pikunić (AK Rogovo – Sv.Filip i Jakov) s vremenom 29:35 min. Drugoplasirani bio je Zvonko Artić (Zagreb) s vremenom 29:46, dok je treće mjesto osvojio Damir Dukić (KAV Zadar) s vremenom 30:06. Pehare i medalje najboljima uručio je legendarni bivši atletičar Ante Stručić. Mladi Filipjanac Ivan Pikunić je s ovom pobjedom učvrstio vodeće mjesto ispred Antonija Pintura (Maraton-Biograd) u Jadranskoj ljetnoj kros ligi. Iduće kolo će se održati u Vodicama 7. kolovoza.