12 C°

Stipe Perica izborio penal, ali Frosinone doživio novi poraz

30.09.2018. 16:12

Hrvatski napadač Stipe Perica izborio je penal za Frosinone, koji je u nedjelju na svom terenu izgubio od Genoe sa 1-2.
 Penal je realizirao Camillo Ciano u 41. minuti, a na kraju se je pokazalo da je to samo utješni pogodak za Frosinone. Dvostruki strijelac za Genou bio je Krzysztof Piatek (33, 36).
Stipe Perica odigrao je prvo poluvrijeme za Frosinone, koji je nakon sedam kola ostao predzadnji sa samo jednim bodom.

Dobru formu u novoj sezoni potvrdila je Fiorentina, koja je kod kuće dobila Atalantu sa 2-0 golovima Jordana Veretouta (62-PEN) i Cristiana Biraghija (90+4). Marko Pjaca igrao je do 54. minute za Fiorentinu, dok je Mario Pašalić proveo svih 90 minuta na terenu za ekipu Atalante.
Nogometaši Bologne preokretom su došli do pobjede nad Udineseom kojeg su pred svojim navijačima svladali sa 2-1 (1-1) u prvoj utakmici nedjeljnog programa 7. kola talijanske Serie A. Gosti su poveli u 32. minuti pogotkom Pussetta. Deset minuta poslije odličnu akciju domaće momčadi izjednačujućim pogotkom zaključio je Santander, a pobjedu Bologni donio je Orsolini u 82. minuti.
 Dan ranije u derbiju 7. kola Juventus je u Torinu pobijedio Napoli sa 3-1, a dva je gola postigao junak dvoboja Marijo Mandžukić.
 Večeras se sastaju Parma – Empoli, te Sassuolo – Milan.