Sport

Ponedjeljak, Rujan 17, 2018 14:41

Led je probijen, prvi trobod legao je na konto Zadrana. Momčad sa Stanova pred svojim je navijačima u 4. kolu Druge HNL stigla do prve ovosezonske pobjede. Minimalne, ali što je najvažnije pobjede. I automatski se lakše diše. Nije to bila utakmica u kojoj se umiralo u ljepoti, ali s druge strane bila je prava natjecateljska, borbena, a možemo slobodno kazati i kvalitetna. Momčad iz Bijelog Brda nikome u Drugoj ligi neće biti lagan zalogaj.

Nedjelja, Rujan 16, 2018 21:24

Borna Ćorić odveo je Hrvatsku u finale Davis Cupa, a njegovu pobjedu zasigurno je pomogla i sjajna atmosfera s tribina u Zadru. A kako se slavilo? Uz pjesmu naravno! Kako je to izgledalo pogledajte u fotogaleriji.

Nedjelja, Rujan 16, 2018 19:28

Po treći put u karijeri Borna Ćorić dobio je odlučujući, peti meč i odveo Hrvatsku u finale Davis Cupa, nakon što je s Amerikancem Francesom Tiafoeom vodio četverosatnu bitku te nadoknadio zaostatak od 1-2 u setovima za konačan trijumf 6:7(0), 6:1, 6:7(11), 6:1, 6:3.

Nedjelja, Rujan 16, 2018 17:07

Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić nije uspio osigurati pobjedu u našoj Davis Cup reprezentaciji u prvom meču odlučujućeg dana dopustivši američkom reprezentativcu Samu Querreyju da preokretom dođe do pobjede 6:7(2), 7:6(6), 6:3, 6:4 nakon tri sata i 11 minuta igre te izjednači ukupan rezultat na 2-2.

Nedjelja, Rujan 16, 2018 15:01

Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić nije uspio osigurati pobjedu i plasman u finale našoj Davis Cup reprezentaciji dopustivši američkom reprezentativcu Samu Querreyju da preokretom dođe do pobjede 6-7 (2), 7-6 (6), 6-3, 6-4 nakon tri sata i 11 minuta igre te izjednači ukupan rezultat na 2-2 pa će o pobjedi i prolazu u finale odlučivati Borna Ćorić i Frances Tiafoe.

Subota, Rujan 15, 2018 22:30

Košarkaši Zadra upisali su i treći poraz na međunarodnom Prostars turniru igranom u francuskom Angersu. Nakon Choleta i Strasbourga, u utakmici za peto mjesto bolji od momčadi Aleša Pipana bio je Nanterre 92, rezultatom 95:71. Slično kao i u prve dvije utakmice Zadrani su se suočili sa mnogo atletičnijim francuskim prvoligašem koji je stvorio dvoznamenkastu razliku već u drugoj četvrtini.

Subota, Rujan 15, 2018 21:48

Nikada nisam igrao takav meč. To su mečevi kojih se sjećaš kad završiš karijeru, mečevi koji su mi nedostajali. Zbog ovoga sam došao ovdje i vratio se u Davis Cup - rekao je 40-godišnji Mike Bryan, svjetski broj 1 u parovima, nakon što je s Ryanom Harrisonom, u pet setova velike borbe s Ivanom Dodigom i Matom Pavićem, donio prvi bod američkoj Davis Cup reprezentaciji u polufinalnom dvoboju s Hrvatskom u Zadru.

Subota, Rujan 15, 2018 21:45

Četiri sata i 43 minute trajala je sjajna borba, meč prepun preokreta u kojem su Amerikanci Mike Bryan i Ryan Harrison pobijedili Ivana Dodiga i Matu Pavića sa 7:5, 7:6(6), 1:6, 6:7(5), 7:6(5) te pružili priliku svojoj reprezentaciji da pokuša doći do velikog preokreta i prve pobjede nad Hrvatskom u Davis Cup dvobojima.

Subota, Rujan 15, 2018 21:39

U 4. kolu Druge lige Zadar je došao do prve ovosezonske pobjede. Na svojim Stanovima Zadrani su slavili minimalnim rezultatom 1:0 protiv momčadi iz Bijelog Brda – BSK-a. Strijelac pobjedonosnog pogotka bio je Antonio Repić koji je prekrasnim zgoditkom u 14. minuti, pokazalo se na kraju, riješio sve dvojbe oko pobjednika.

Subota, Rujan 15, 2018 10:45

Prvi Šibenski sprint triatlon održan je prošli vikend u organizaciji Triatlon kluba Šibenik, a lokacija je bila doista jedinstvena. Plivalo se, bicikliralo i trčalo u kanalu sv. Ante, odnosno na tamošnjoj šetnici, "u sjeni" tvrđave sv. Nikole. Kao prvi pobjednik u konkurenciji 54 natjecatelja ostat će upamćen Ivan Gobin iz TK Zadar, koji je slavio ispred Dalibora Vujevića (TK Swibir) te Srđana Latinovića (TK Split).