Sport

Nedjelja, Studeni 11, 2018 21:27

Puno su očekivali Zadrani od dvoboja s Valjevom, a dobili su...

- Najlošiju utakmicu ove sezone - rekao je Luka Lipej koji je, poput svojih suigrača, ostao u raskoraku želja i mogućnosti. Nije prvi put, ali način na koji su Zadrani igrali ostavio je puno upitnika. I trenerima, i igračima i navijačima.

Nedjelja, Studeni 11, 2018 21:24

ZADAR 6

KANDIT 2
(3585:3495)
Čota – Jeličić 3:1 (667 – 611), Kujundžić – Rupčić 1:3 (543 – 587), Ukalović – Biloš 4:0 (609 – 565), Božičević – M. Jeličić 3:1 (594 – 574), Colić – Knežević/Šipalo 3:1 (601 – 271/288), Baljak – Salai 1:3 (571 – 599).

Nedjelja, Studeni 11, 2018 21:21

DONAT 0
LIBERTAS 4
Mijatović – Simović 1:3 (6:11, 11:5, 10:12, 5:11), Zubčić – Japec 0:3 (9:11, 5:11, 4:11), Zeljko  - Juzbašić 1:3 (2:11, 3;11, 11:9, 10:12), Mijatović/Zeljko – Japec/Juzbašić 1:3 (11:7, 8:11, 7:11, 10:12)

Nedjelja, Studeni 11, 2018 08:15

Cedevita je, nakon promjena u stručnom stožeru kada je trenera Sita Alonsa zamijenio Slaven Rimac, obavila i prve promjene u igračkom rosteru. Raskinuti su ugovori s Joshom Magetteom i Pablom Aguilarom, a na njihova mjesta dovedeni su Marko Banić te Jakov Mustapić.

Subota, Studeni 10, 2018 22:30

Subota, Studeni 10, 2018 22:15

U 12. kolu Druge HNL Zadar je u Solinu  odigrao 2:2. S obzirom da je  momčad sa Stanova vodila sve do 88. minute 0:2, a onda u četiri minute  prosula dva boda, ovaj rezultat teško možemo smatrati uspjehom. Ivan  Lepinjica je najprije doveo Zadrane u vodstvo u 61. minuti, a isti igrač  povisio je prednost u 73. Kada su već svi na tribinama igrališta pokraj Jadra pomislili da bodovi putuju u Krševanov grad, Solinjani su se "izdigli  iz pepela" i s dva pogotka došli do vrijednog boda.

Subota, Studeni 10, 2018 20:45

Utakmica 6. kola Prve lige odbojkašica: Drenova – Zadar 0:3 (15:25, 22:25, 15:25). Dvorana Dinko Lukarić. Gledatelja: 50. Suci: Dominik Raca i Toni Bingula.

Subota, Studeni 10, 2018 13:00

U skupina K Astana Marina Tomasova bila je uspješna protiv Jabloneca pobijedivši rezultatom 2:1. Domaćin je poveo u 18. minuti golom Pedra Henriquea, izjednačio je Baktijor Zainutdinov u 41. minuti gurnuvši loptu u vlastitu mrežu, a pobjedu Astani i tri važna boda u borbi za prolaz skupine donio je Evgeni Postnikov u 88. minuti na asistenciju Marina Tomasova. Dynamo je u Kijevu pobijedio Rennes s 3:1.

Subota, Studeni 10, 2018 08:30

Pred nama je 12. kolo Druge HNL u kojem će Zadar danas put Solina gdje će se s početkom u 14 sati sučeliti istoimenom suparniku. Momčad sa Stanova papirnati je favorit u ovome dvoboju s obzirom da drže osmo mjesto na ljestvici u odnosu na Solin koji je trenutačno posljednjeplasirana momčad Lige. Međutim i nogometnim je laicima jasno da to ne znači puno ako istovremeno favorit svoj status ne dokaže i na travnjaku.

Subota, Studeni 10, 2018 08:15

Pjevalo se i plesalo u svlačionici hrvatskog prvaka kao da je osvojena Liga prvaka.

- Uspjeli smo, ispisali smo povijest. Ne mogu opisati koliko mi ovo sve znači - kazao je Arijan Ademi.

Kapetan "modrih" bio je posebno emotivan, posebice nakon svega što je prošao posljednjih godina.

- Vjerovali smo da možemo, sve smo konce držali u svojim rukama. Sada u zadnje dvije utakmice idemo potvrditi prvo mjesto. Svaka čast navijačima, velika im hvala