Bundesliga

Bayern ponovo kiksao i pomogao Unionu i Leipzigu, Francuz donio bod Eintrachtu

28.01.2023. 22:54

MUENCHEN Nogometaši Bayerna i Eintrachta odigrali su večeras u Münchenu neriješeno 1-1 u utakmici 18. kola njemačke Bundeslige, pa Bavarci već tri bundesligaške utakmice ne znaju za pobjedu.

Bayern je poveo golom Leroya Sanea u 34. minuti, a izjednačio je za Eintracht Francuz Randal Kolo Muani golom u 69. minuti.

Josip Stanišić je odigrao 90 minuta Bayern, a Kristijan Jakić je ušao u igru u 85. minuti za goste, dok je Hrvoje Smolčić ostao na klupi.

Bayern je trećim vezanim remijem u Bundesligi došao do 37 bodova i nalazi se na prvom mjestu, s bodom više od drugoplasiranog Union Berlina. Eintracht zauzima peto mjesto na tablici sa 32 boda.