Premiership

Brentford stigao do treće pobjede zaredom, san o borbi za Europu nije daleko da postane java

14.01.2023. 21:14

Nogometaši Brentforda nastavili su dobar niz u engleskoj Premier ligi, u domaćem ogledu 20. kola svladali su Bournemouth s 2-0.

Brentford je u svakom poluvremenu dao po pogodak za sedmu pobjedu ove sezone. Prvo je Toney realizirao jedanaesterac u 39. minuti, a ključni korak prema tri boda napravljen je u 75. minuti kada je Danac Jensen pogodio za 2-0.

Brentford je preskočio Liverpool na ljestvici te je sada osmi. Bila je ovo ujedno treća prvenstvena pobjeda Brentforda u nizu. Bournemouth je ostao na 16. poziciji.

U nedjelju su na rasporedu utakmice Chelsea – Crystal Palace, Newcastle – Fulham i u londonskom derbiju Tottenham – Arsenal.