Utorak, 16. travnja 2024

18 C°

Kup Italije

Darmian pogodio za Interovo polufinale talijanskog Kupa, branitelj naslova jedva slomio Atalantu

31.01.2023. 23:17

Nogometaši milanskog Intera prvi su polufinalisti ovosezonskog izdanja Talijanskog kupa, branitelji naslova su u četvrtfinalu kao domaćini na San Siru svladali Atalantu sa 1-0 (0-0).

Jedini pogodak na utakmici postigao je Matteo Darmian preciznim prizemnim udarcem s vrha kaznenog prostora u 57. minuti.

Mario Pašalić igrao je za Atalantu do 54. minute, dok Marcelo Brozović zbog ozljede lista nije konkurirao za nastup u momčadi Intera.

Inter će u polufinalu za suparnika imati boljeg iz ogleda Juventus – Lazio koji je na programu u četvrtak, dok će u drugom polufinalu igrati pobjednici utakmica Fiorentina – Torino i Roma – Cremonese koji će se igrati u srijedu.