18 C°

Nogomet

Fiorentina svladala Torino za polufinale Kupa, Vlašić asistirao za utješni pogodak u 93. minuti

01.02.2023. 20:23

FIRENCA Nogometaši Fiorentine izborili su polufinale Talijanskog kupa pobjedom u Firenci nad Torinom 2-1, a hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić bio je asistent kod jedinog gola gostiju.

Fiorentina je povela golom Srbina Luke Jovića u 65. minuti, a 90. minuti Francuz Ikone je potvrdio prolazak. U 93. je Vlašić asistirao za Bjelokoščanina Karamoha za konačnih 2-1.

Vlašić je odigrao cijelu utakmicu momčad Ivana Jurića, a Josip Brekalo, samo tri dana nakon što je Torino zamijenio Fiorentinom, utakmicu je odgledao s klupe gostiju.

Fiorentina u polufinalu čeka boljega iz večerašnjega dvoboja Rome i Cremonesea.

U utorak je Inter u Milanu svladao Atalantu s 1-0, a u četvrtak igraju Juventus i Lazio.