6 C°

Serie A

Jurićev Torino stigao do prve pobjede u zadnja četiri kola, Karamoh pogodio za trobod

06.03.2023. 23:34

TORINO U posljednjem susretu 25. kola talijanskog nogometnog prvenstva Torino, kojeg vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić, je pobijedio Bolognu sa 1-0 ostvarivši prvu pobjedu u zadnja četiri kola.

Pogodak odluke zabio je Yann Karamoh u 25. minuti.

Jurićeva momčad je u prvom poluvremenu imala još nekoliko odličnih prilika, ali nije uspjela zabiti i drugi gol. Jedina pozitivna stvara za Thiaga Mottu bilo je minimalnih 0-1 nakon prvih 45 minuta.

Torino je dominirao 70 minuta, a u posljednjih 20 minuta i Bologna je došla do daha, ali nije uspjela izjednačiti, pa je Torino ostvario prvu pobjedu u zadnja četiri kola. Za goste je cijeli susret odigrao Nikola Moro.