21 C°

NBA liga

VIDEO Ivica Zubac je zablistao u pobjedi nad Spursima, Bojan Bogdanović odigrao najlošiju partiju u dresu Pistonsa

05.11.2022. 07:03

Hrvatski centar je sa 17 poena bio drugi strijelac u momčadi nakon Paula Georgea

RIJEKA Kevin Love s 21 poenom, 10 asistencija i osam skokova predvodio je Cavalierse do sedme uzastopne pobjede ostvarene u – Detroitu. Cade Cunnigham je uzvratio s 19 poena, od toga tek tri u drugom poluvremenu, a Bojan Bogdanović je imao očajnu šutersku večer (uz dva skoka i jednu ukradenu loptu). Odigrao je najslabiju partiju u dresu Pistonsa. U utakmicu je ušao s 21.8 poena u prosjeku, u porazu Clevelandu postigao je šest poena uz šut 2-9. Pistonsi su upisali i treći uzastopni poraz, osam u devet susreta ove sezone… Cavaliersi su pritom igrali bez Garlanda i Mitchella, koji su nedavno u 86 minuta protiv Celticsa zabili 54 poena!

Ivica Zubac je razliku od Bogdanovića imao svoju veliku večer u dresu Clippersa. Paul George je s 33 poena bio prvi strijelac u pobjedi nad Spursima, a hrvatski centar drugi strijelac sa 17 poena uz čak 80 posto šuta. Uhvatio je i 15 skokova, podijelio četiri bloka i dvije asistencije. Bila je ovo Zubčeva partija sezone!

Dario Šarić odigrao je četiri minute u domaćem porazu Sunsa u napetoj završnici susreta protiv Portlanda. Nije upisao niti jedan poen, ali je uhvatio dva skoka uz jednu ukradenu loptu i asistenciju.