NBA

VIDEO James Harden se vratio nakon duge pauze i pogodio svega četiri lopte iz igre, Celtcsi ne staju

Autor: Portal Novi list

06.12.2022. 08:21

James Harden se nakon 14 utakmica pauze zbog ozljede vratio u sastav Sixersa. Zabio je 21 poen, ali pogodio tek četiri od 19 pokušaja iz igre. Philadelphija je poražena nakon dva produžetka Houstonu. Jalen Green je postigao 27, a Kevin Porter Jr. 24 poena kod Rocketsa.

– Nisam igrao dobro. I nema isprika za to. Moram bolje – rekao je Harden koji je osam sezona branio boje Houstona prije nego što je u siječnju 2021. godine otišao u Netse.

Joel Embiid je postigao 39 poena prije nego što je u prvo produžetku zbog prekobrojnih osobnih pogrešaka morao na klupu.

Giannis Antetokounmpo je postigao pet od svoja 34 poena u posljednje dvije minute susreta protiv Hornetsa za 17. ovosezonsku pobjedu Bucksa.

Shai Gilgeous-Alexander je ugradio 35 poena, a Josh Giddey 17 u preokret Oklahome protiv Atlante. Hawksi su prokockali 14 poena prednosti koliko su imali u trećoj četvrtini.

Celticsi su sezonu otvorili s omjerom 4-3, a onda nanizali 16 pobjeda uz svega dva poraza. Posljednju pobjedu ostvarili su u Torontu uz standardni doprinos dvojca Tatum (31) – Brown (22).

– Omjer 20-5, to je velika stvar i nešto što smo priželjkivali na startu sezone – rekao je Jayson Tatum.