Lautaro Martinez donio tri boda "Nerrazzurima"

Autor: Hina

28.01.2023. 21:03
Lautaro Martinez donio tri boda

Uspješno su nogometaši milanskog Intera obavili gostovanje kod Cremonesea, s 2-1 su slavili u tom susretu 20. kola talijanske Serie A.

Dvoboj nije dobro počeo za Inter jer je u 11. minuti domaćin poveo 1-0 fantastičnim pogotkom Okerekea. Nigerijac je pucao, iskosa sa skoro 20 metara te je sjajno pogodio pod gredu za vodstvo kluba iz Cremone.

Deset minuta kasnije Inter je izjednačio. Prvo je odlično pucao Džeko, a nakon obrane domaćeg vratara dobro je reagirao Lautaro Martinez i pogodio za 1-1. Argentinski napadač potom je u 65. minuti u maniri najboljih strijelaca reagirao pred domaćim vratima i zabio za 2-1 i slavlje Intera. U završnici je Cremonese imao nekoliko prilika za poravnanje, ali je Inter izdržao pritisak.

Hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović ponovno nije bio u Interovom kadru.

Inter je privremeno skočio na drugo mjesto ljestvice, dok je Cremonese i dalje posljednji bez i jedne pobjede.

U nedjelju se za prvoligaške bodove bore Milan – Sassuolo, Juventus – Monza, Lazio – Fiorentina i Napoli – Roma, dok kolo završava u ponedjeljak utakmicom Udinese – Verona.