Srijeda, 24. travnja 2024

9 C°

Nogomet

Manchester United i Newcastle izborili polufinale Liga kupa, Rashford tek u završnici potvrdio pobjedu

Autor: Hina

10.01.2023. 23:17

Prvi gol za Manchester United postigao je Antony u 21. minuti, a pobjedu je potvrdio Rashford s dva gola u završnici, u 90. i četvrtoj minuti nadoknade

LONDON Nogometaši Manchester Uniteda i Newcastle Uniteda plasirali su se u polufinale engleskog Liga kupa, “crveni vragovi” u četvrtfinalu su na svom Old Traffordu svladali trećeligaša Charlton Athletic sa 3-0 (1-0), dok su “svrake” također kao domaćini nadigrale Leicester City sa 2-0 (0-0).

Prvi gol za Manchester United postigao je Antony u 21. minuti, a pobjedu je potvrdio Rashford s dva gola u završnici, u 90. i četvrtoj minuti nadoknade, dok je Newcastle do pobjede stigao pogocima u drugom poluvremenu koje su postigli Burn u 60. i Joelinton u 72. minuti.

U preostala dva četvrtfinala u srijedu će igrati Nottingham Forest – Wolverhampton Wanderers i Southampton – Manchester City.