6 C°

La Liga

Modrić i društvo preokretom na domaćem terenu svladili slabijeg katalonskog prvoligaša

11.03.2023. 17:32

Nogometaši Real Madrida pobijedili su na Bernabeu Espanyol s 3-1 u utakmici 25. kola španjolske Primere.

Espanyol je poveo već u osmoj minuti, strijelac je bio Joselu, ali je Real dokraja poluvremena preokrenuo. Najprije je Vinicius Junior u 22. minuti svojim 19. golom ove sezone poravnao na 1-1, a onda je Eder Militao doveo Real u vodstvo golom u 39. minuti. Konačan rezultat postavio je Marco Asensio u 93. minuti.

Luka Modrić je igrao do 72. minute.

Real je upisao 17. pobjedu od početka prvenstva i drugi je na ljestvici sa 56 bodova, odnosno šest manje od vodeće Barcelone, koja će ugostiti Athletic Bilbao. S druge strane, Espanyol je 13. na tablici sa 27 osvojenih bodova. U sljedećem kolu Primere nogometaše Reala čeka “klasik” protiv Barcelone.