Španjolsko prvenstvo

Ante Budimir nije igrao u gostujućem porazu Osasune, Villarreal preokretom do pobede protiv Valencije

31.12.2022. 18:50

U susretu 15. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Sociedad je pobijedio Osasunu sa 2-0, a za goste nije nastupio hrvatski reprezentativac Ante Budimir.

Sociedad je poveo u 22. minuti golom Braisa Mendeza, a pobjedu domaćina potvrdio je Alexander Sorloth u 64. minuti. Za Osasunu nije nastupio hrvatski reprezentativac Ante Budimir.

Tri boda je osvojio i Villarreal pobjedom 2-1 protiv Valencije okrenuvši rezultat.

“Šišmiši” su poveli u 21. minuti golom Edisona Cavanija, a u posljednjim trenucima prvog dijela izjednačio je Samuel Chukwueze. Pobjedu “Žutoj podmornici” donio je Juan Marcos Foyth u 88. minuti.

Real Sociedad je skočio na treće mjesto sa 29 bodova, dok je Atletico Madrid četvrti sa 27 bodova.