KONFERENCIJSKA LIGA

Köln slavio u utakmici koja je jučer prekinuta zbog guste magle

Autor: Hina

28.10.2022. 17:38

Prekinuti meč petog kola grupe D Konferencijske lige između češke ekipe Slovačkog i Kölna nastavljen je danas i završen je trijumfom njemačke momčadi 1-0 (0-0).

Strijelac jedinog pogotka na utakmici bio je Ondrej Duda iz jedanaesterca u 80. minuti, a “jarčevi” su imali još jedan jedanaesterac, ali ga Florian Kainz nije iskoristio u 51. minuti. Köln je trijumfom u Češkoj izbio na treće mjesto skupine sa sedam bodova. Nica i Partizan imaju po osam. Nakon poraza od Kölna češka momčad nema natjecateljskih ambicija jer je s četiri boda ostala bez matematičkih izgleda za plasman u nokaut fazu.

Utakmica u Uherskom Gradištu prvo je sinoć odgođena zbog guste magle, a zatim se igrala osam minuta, da bi se zbog loših vremenskih uvjeta utakmica nastavila u petak. U posljednjem kolu, 3. studenog, Partizan od 21 sat dočekuje Slovačko, a Köln u istom terminu Nicu.