Četvrtak, 28. ožujka 2024

14 C°

Englesko nogometno prvenstvo

Marcus Rashford odveo Manchester United do pobjede nakon što ga je po kazni počeo utakmicu na klupi

Autor: Hina

31.12.2022. 15:37

Nogometaši Manchester Uniteda slavili su kod Wolverhamptona s 1-0 u utakmici 18. kola Premier lige.

Pobjednički gol zabio je Marcus Rashford u 76. minuti.

Inače, zvijezda Manchester Uniteda Marcus Rashford današnju je utakmicu protiv Wolverhamptona  započeo na klupi na zahtjev trenera kluba Erik Ten Haaga. Nizozemski trener na vrlo neobičan način oglasio se u televizijskom intervjuu uoči 18. kola utakmicu gdje je najavio da će njegov napadač započeti utakmicu na klupi zbog nepoštivanja internih pravila, ne navodeći više detalja.

Rashfordovo mjesto na terenu zauzeo je 18-godišnji Argentinac Alejando Garnacho, a Rashford je ušao u 46. minuti i zabio na dodavanje Fernandesa. U 84. minuti je postigao i drugi pogodak, kojeg je poništio VAR zbog igranja rukom.