Prijateljske nogometne utakmice

Primorac bolji od Zadra, remi Hrvatskog viteza

Autor: Šime Ćurko

11.02.2023. 19:36

Sjajan pogodak Okechukwua iz 56. minute bio je dovoljan Primorcu za pobjedu protiv Zadra 1:0 u posljednjoj pripremnoj utakmici odigranoj uoči početka proljetne polusezone. Lepršavi Nigerijac primio je loptu na 20-ak metara od gola i polulobom s lijeve strane svladao vratara Matasovića.

Mogli su Zadrani posljednjih 10 minuta utakmice doći do izjednačenja, ali su u nekoliko izrazitih prilika bili neprecizni i nedovoljno koncentrirani. Primorac je tako još jednom pokazao da ima rješenja za Zadrane, koje je pobijedio i u posljednjem kolu prvog dijela Treće NL jug, kada je na Stanovima slavio s 3:1.

Premda je bila riječ o prijateljskoj utakmici sudac Mateo Erceg je podijelio četiri žuta kartona.

U posljednjoj pripremnoj utakmici pred nastavak prvenstva u Trećoj NL jug Hrvatski vitez Posedarje odigrao je 2:2 u Senju protiv Nehaja. Strijelci za Posedarce su bili Vlatko Kralj i Luka Zdrilić.