Srijeda, 1. svibnja 2024

Europska liga

Rapinha u 76. minuti zaključio golijadu bez pobjednika na Camp Nou, Capalda slomio Romu u finišu

Autor: Portal Novi list

16.02.2023. 20:57

Luka Sučić igrao je do 82. minute za RB Salzburg u pobjedi nad Romom

RIJEKA Dva velikana, nekadašnja europska prvaka, odigrali vrlo dobro utakmicu u okviru šesnaestine finala Europske lige. Završila je bez pobjednika, ali uz četiri pogotka. Raphinha je u 76. minuti postavio konačnih 2:2 uoči uzvrata na Old Traffordu.

RB Salzburg  je pobijedio Romu, ali tek golom Argentinca Nicolasa Capalda u 88. minuti. Tri gola pala su u ogledu Šahtara i Rennesa, a bez golova završio je susret Ajaxa i Union Berlina.  Luka Sučić igrao je do 82. minute za austrijskog prvaka.

Uzvratne  utakmice na rasporedu su 23. veljače.

REZULTATI

Barcelona (Špa) – Manchester United (Eng) 2-2 (Alonso 50, Raphina 76 / Rashford 53, Kounde 59-ag)
Šahtar Donjeck (Ukr) – Rennes (Fra) 2-1 (Kriskiv 11, Bondarenko 45-11m / Ekambi 59)
Ajax (Niz) – Union Berlin (Njem) 0-0
RB Salzburg (Aut) – Roma (Ita) 1-0 (Capaldo 88)