Subota, 20. travnja 2024

5 C°

La Liga

Real Madrid slavio i ponovno je na "minus tri" od Barce, Modrić ušao u 73. minuti

Autor: Hina

22.01.2023. 23:10
Real Madrid slavio i ponovno je na

"Kraljevski klub" je poveo u 24. minuti golom Karima Benzeme, njegovim devetim ove sezone, a gosti su pobjedu potvrdili u 90. minuti lijepim golom Tonija Kroosa s ruba kaznenog prostora

BILBAO Nogometaši Barcelone i Real Madrida ostvarili su pobjede u susretima 18. kola španjolskog prvenstva, pa je Barca zadržala tri boda više od najvećeg konkurenta.

Barca je na svom terenu porazila Getafe sa 1-0, dok je Real na gostovanju pobijedio Athletic Bilbao sa 2-0.

“Kraljevski klub” je poveo u 24. minuti golom Karima Benzeme, njegovim devetim ove sezone, a gosti su pobjedu potvrdili u 90. minuti lijepim golom Tonija Kroosa s ruba kaznenog prostora. Luka Modrić je za Real igrao od 73. minute.