11 C°

La Liga

Real Valladolid uzeo važne bodove u borbi za ostanak i zakomplicirao situaciju u donjem dijelu ljestvice

05.03.2023. 16:06

MADRID U susretu 24. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Valladolid je pobijedio Espanyol sa 2-1 ostvarivši prvu pobjedu u zadnja četiri kola.

Real Valladolid je dohvatio važne bodove u borbi za prvoligaški spas porazivši na svom stadionu Espanyol sa 2-1.

Bila je to prva pobjeda Valladolida u zadnja četiri kola, dok je Espanyol prekinuo niz od dvije pobjede.

Domaćin je poveo u 25. minuti golom Ivana Sancheza, da bi u 62. minuti Alvaro Aguado zabio za 2-0. U 87. minuti je Martin Braithwaite smanjio rezultat.

Valladolid je ovom pobjedom napustio zonu ispadanja i sada se nalazi na 14. mjestu sa 27 bodova, koliko ima i Espanyol na 12. mjestu.

Na vrhu je Barcelona sa 59 bodova, sedam više od Real Madrida.