Bundesliga

Sosa upisao 20-ak minuta u porazu od Werdera

Autor: Hina

05.02.2023. 18:21

U pretposljednjem dvoboju 19. kola njemačke Bundeslige nogometaši Werdera su u gostima s 2-0 pobijedili Stuttgart i tako produbili njegovu krizu.

Werder je utakmicu riješio u nastavku kada je postigao oba pogotka. U 59. minuti je Stage doveo momčad iz Bremena u vodstvo, a sve je riješeno pogotkom Duckscha u 77. minuti.

Stuttgart je u nastavku sezone osvojio samo dva boda u četiri utakmice. Nakon dva remija, protiv Mainza i Hoffenheima, uslijedila su dva vezana poraza. Prvo od Leipziga i sada od Werdera pa se momčad nalazi i dalje u opasnoj zoni, na 16. mjestu ljestvice. Werder je ovom pobjedom došao na osmo mjesto.

Hrvatski reprezentativac Borna Sosa se vratio u sastav Stuttgarta te je zaigrao od 71. minute.