20 C°

IDIOTIZAM NA DJELU

Sramota pulskih Demona:Bacili petardu kraj golmana Gorice, držao se za glavu u grču

Autor: Portal Novi list

04.11.2022. 22:23

Izrazito ružnim scenama na pulskom stadionu Aldo Drosina otvoreno je 16. kolo HNL-a, gdje su utakmicu igrali Istra 1961. i Gorica.

Već u 4. minuti susreta golman Gorice Ivan Banić ostao je ležati na travnjaku nakon što su navijači pulskog kluba, Demoni, bacili petardu u njegovu neposrednu blizinu, javlja 24Sata.

Golman Gorice pao je na travnjak u grču. Držao se za uho i polijevao ga vodom. O svemu se požalio sucu, ali prvi  mu je u pomoć priskočio Domagoj Prnjak, fizioterapeut kluba iz Velike Gorice.

Prekid je trajao četiri minute, a utakmica je potom nastavljena. Pukom srećom, čini se da golman Gorice nije imao posljedice od ovog pirotehničkog napada.

Istru, kao organizatora utakmice zasigurno čeka kazna HNS-a.

Utakmica je završila pobjedom Istre 1:0, a jedini gol na utakmici u 90. minuti zabio je Monsef Bakrar nakon što je pobjegao gostujućoj obrani.

Gorica je time ostala zakucana za dno prvenstvene ljestvice, sa samo 7 osvojenih bodova. S druge strane, Istra 1961 sad je na petom mjestu s 20 bodova.