Njemačka

VIDEO Beljo zabio prvijenac u Bundesligi, Juranovićev Union kiksao, Kramarić i društvo jure prema dnu

04.03.2023. 17:50

BERLIN Hrvatski napadač Dion Drena Beljo postigao je svoj prvi gol u dresu Augsburga, koji je kod kuće u 23. kolu Bundeslige porazio Werder iz Bremena s 2-1.

Beljo je zabio već u 5. minuti, kada je prihvatio loptu oko središta igrališta, a nitko od braniča Werdera ga nije uspio zaustaviti na putu prema golu. Ovdje možete pogledati njegov pogodak.

Gosti su izjednačili preko Jensa Stagea (17), da bi pobjedu Augsburgu donio Ermedin Demirović iz BIH u 47. minuti. Beljo je igrao do 74. minute za Augsburg, koji je sada 13. s 27 bodova.

Union Berlin je odigrao samo 0-0 kod kuće protiv Koelna, a Josip Juranović je odigrao cijelu utakmicu za Berlinčane.

Mainz je pogotkom Luksemburžanina Barreira (33) došao do domaće pobjede nad Hoffenheimom (1-0), za koji je Andrej Kramarić igrao do 59. minute. Borussia (M) i Freiburg su odigrali 0-0, dok je davljenik Schalke u gostima svladao “fenjeraša” Bochuma s 2-0.

Vodi Borussia (D) s 49 bodova ispred Bayerna (46) i Uniona (44).